Щоб розігріти в холоді, потрібно пластину з м'ясної корини, знайдена формула ідеального супу

Я не схожа на бруньку дуже до того, що він не працює. Але, коли я лікувався на неймовірний смак солі. І з тих пір я шукаю мій ідеальний рецепт, хочу, щоб реплікувати цей смак. І я нарешті отримав його. Я можу сказати, що я знайшов ідеальну формулу для ситного, насиченого і смачного супу. Розкажіть, як зробити бринз з ячменю, який порадує вас смаком.



Редакція "Сайт" Вона ділиться рецептом з вами і деякими кулінарними хитрощами.

Як приготувати свинину з ячменю Інгредієнти
  • 2л бульйон
  • 0,5 ст.л. перлової крупи
  • 3 картопля
  • беладонна
  • морква
  • 2 марлі
  • 1 ч.л. томатної пасти
  • мариновані
  • сіль, перець і лавровий лист за смаком


Підготовка
  1. Спочатку потрібно відварити хороший і правильний бульйон. З будь-якого бульйону не можна зробити бринз. Кращий варіант - кістковий бульйон. Необхідно відварити коріння: цибулю, морква, селери або петрушки. Також бажано додати хоча б трохи крихти. Цей суп стане основою для ідеального супу.



  2. Потім зрізаємо моркву і цибулю невеликими кубиками. Потім овочі потрібно пасерувати, в кінці додати томатну пасту. Куб картопля, теж.



  3. Тепер потрібно порізати огірки. В основному господиня вирізати їх кубиками або натирати їх на тертці. Але запорукою успіху є десь посередині. Я ріжу один огірок кубиками і другою в тертці.



  4. Ще один важливий інгредієнт бринзи ячмінь. Але його не можна варити разом з іншими інгредієнтами, тому що тоді все прозорість супу буде втрачено. Так я попередньо замочіть крупу, промийте його, і тільки потім відваріть до напівкоштовності. А потім додаємо до супу.



  5. Тепер час зібрати наш суп. У готовому бульйоні надішліть картоплю, ячмінь і смажені овочі. Коли картопля варена, додайте огірки і варіть близько 15 хвилин. І тепер секретний інгредієнт мариновані томати. Коли суп готовий, відключаю його, покладіть пару маринованих помідорів в каструлю і залиште його на 40 хвилин. Саме вони додають колір супу і дуже смак сиру. Я наповнить сметаною.





Тепер ви знаєте, як зробити бринз з ячменю. Я впевнений, що цей рецепт не дасть вам і допоможе зробити ідеальний суп. Адже завдяки всім маленьким нюансам варіння, брин виходить багата, ситна і дуже ароматна. Ви обов'язково закохуєтесь з ним!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное