"Сікність" з печінкою, варильною варильною варкою видається точні пропорції для бездоганного смаку

Торти. м'ясо Я зроблю той же рецепт з дитинства. Ви пам'ятаєте, що «Наука» продається біля станції або на ринку? Гаряча, смажена, жир і одночасно так смачна...

Зварювальну варку видали точну пропорцію для бездоганного смаку. Все ідеально підходить навіть без кухонної ваги!

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти рецепт нудоти з печінкою. За смаком



М'ясні торти в каструлі Інгредієнти для тіста
  • 0,5 л теплої води
  • 2 жовтки
  • 1 ст.л. сухих дріжджів
  • 1 ст. цукру
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 0,5 ст. солі
  • 250 мл молока
  • 0,5 кг борошна (до 1 кг)


Наповнення інгредієнтів
  • 1кг печінки
  • 1-2 цибулини
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Змішайте інгредієнти для дрова (Схід + 1 ч.л. цукру і молока). Обкладинка рушником і покласти на 15-20 хвилин в теплому місці, щоб дріжджі підвищилися в обсязі.



  2. У глибокій мисці перемішують тепле молоко, дріжджові пари, жовтки, сіль, цукор, потім в двох дозах заливають борошно. Наприкінці суміші додайте вершкове масло. Тісто повинна бути м'яким. А будь ласка, не додаємо більше борошна, ніж про що говорить рецепт.



  3. Боул рясно змащувати рослинне масло, покласти тісто в ньому, накрити рушником і залишити на 40 хвилин. Покрийте тісто і залиште його на іншу годину.



  4. Тісто ділять на рівні шматочки (розділяють 30 г), накривають рушником і залишають на відпочинок протягом 10 хвилин. Для начинка Кріплення вирізати кубиками і відварити до готовності, не забуваючи для видалення піни. Потім можна різати дрібно або пропустити через велику сіточку м'ясорубки. Додайте дрібно нарізані цибулю, сіль, перець і добре перемішайте. 3610Р. 4200Р.



  5. Розкачати тісто на потрібну форму, викласти начинку, щіпку і обсмажити на на нагрітій рослинній олії з двох сторін. Покладіть тістечка в глибоку пластину або тазу і накрийте рушником. Бон придаток!





Редакційна колегія Я також раджу ознайомитися з відмінним рецептом для печива з конденсованим молоком. Але ви можете перетворювати його в лісовий горіх.



Потужність ностальгії є великим, тому ці м'ясні пиріжки вже в каструлі. Я впевнений, що мій чоловік і мама. оцінить цю випічку!

Коли ви були дитиною, ви хочете запекти це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное