Я не додаю рису до м'якості, я готую фарширований перець 5 разів тастр, ніж звичайний.

Я впевнений, що кожна господиня знає, Як приготувати фарширований перець. Однак не всі знають, що можна зробити цю страву без рису, а начинку буде набагато соковитіше і тастер. Що таке магія, я докладно описую в статті. Приготувати до побутових членів, щоб запитати



Як приготувати фаршировані перці Традиційні фаршировані перці варять з рисом і м'ясною начинкою. Є рецепти, які не містять м'яса. Часто використовуються гриби. Однак рис залишається одним з основних інгредієнтів. Ми пропонуємо замінити його з іншої крупи, а саме фрези. А сама начинка для модернізації і зробити її значною кількістю завдяки помідорам і великій кількості зелені.



Я впевнений, що ваша сім'я ще не з'їла таких фаршированих перців. Засіб підійде як для щоденного харчування, так і для святкового столу. Пальці добре!

інгредієнти
  • 8 болгарський перець
  • 300г мелена яловичина
  • 200г свинячий фарш
  • 3 помідори
  • 100г фрез
  • 4 ст.л. томатної пасти
  • 1 пучок зеленої цибулі
  • 7 ст.л. сметани
  • 2 ст. л.
  • 1 кв.м.
  • сіль, хміль-сунель, червоний перець за смаком


Підготовка
  1. Робимо крок першим. Промийте фарш кілька разів під проточною водою, поки вона не стане прозорою. Потім залити кашу окропом і дати настоятися півгодини. Необхідно, щоб всі гіркоти вийшли з фрези. Потім зливаємо воду.



  2. Змийте болгарський перець, очищайте їх насіння. Потім перемішайте яловичину і свинячий фарш. Вирізати томати, олівець і зелень цибулі. Додаємо в м'ясо помідори, зелень, цибулю і фреш. Все ретельно перемішати. Потім додайте сіль і спеції і перемішайте знову.
  3. Ферма всіх перців з начинкою. Потім кладуть їх в сковороду з товстим дном і стінами, щоб вони щільно приписувалися разом. Для соусу змішайте сметану і томатну пасту. Також додайте аджику в суміш, перемішайте всі інгредієнти і залийте фаршировані перці соусом. (доб. 3)



  4. Відправте перець до плити і доведіть їх до кипіння. Потім поверніть вогонь, покрийте перець кришкою і тушками на 35-40 хвилин. При необхідності можна додати воду в горщик. Після цього нехай блюдо заварити трохи під кришкою. Дядько!


Як приготувати фарширований перець: редакційна консультація Я люблю готувати, так як це дає можливість експериментувати і грати зі смаком. Ось, наприклад, мій колега Микола Ладуба розповів, як зробити фарширований перець соковитою картоплею. Немає м'яса в цій страві, але це не гірше класичної версії.

р.

Краса фаршированих перців полягає в тому, що можна приготувати їх різними способами. Ми вже говорили про начинку – це зрозуміло. Але що про сам метод приготування? На нашому сайті є чудовий рецепт для запечених перців з м'ясом і сиром. Це прискорена версія для тих, хто ніколи не встиг на кухні.



І якщо ви ніколи не приготували таку страву в житті, радимо ознайомитися з усіма підводними каменів і нюансами в статті за посиланням. До речі, фаршировані болгарські перці відмінно підходять для заморожування. Ідеальне рішення для вступної господині, які люблять готуватися до майбутнього.

Покажіть мені, ви маєте власний рецепт для фаршированих перців? Це буде чудово, якщо ви поділилися його в коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное