Відвідуючи відразу ж поверніть пластину і подивіться, чи є жир на спині, я знаю господиню краще.

«Коли я відвідую, я перетворю пластину над і відчувати жир або ні. Кухні жири є першим ознакою незадоволеної господині! Моя мама-в-правила мене. «Танк Бог мій син був удачливий для вас. Але на початку ваших відносин я випробував вас за недбалість, теж! Вона сказала мені на своєму 5-му році одруженого життя з сином.

Сьогодні видання. "Сайт" Він не повинен. кухня освічена жінка. Немає сумок, без джемів трафіку, без пластикових лотків!



Замовлення на кухні є запорукою гармонійної атмосфери в будинку. У той же час, есотерологи і феншуйні майстри кажуть, що є речі, які вводять електрочайникй Якщо ви позбавляєте від них, ви можете поліпшити фінансові ситуації і відносини з родичами.

Перш за все, щоб розпочати роботу з закритим видом на все, що ви тримаєте в холодильнику протягом терміну дії. Померти залишки варення, розтягувати кетчуп, розтягувати йогурт або сметану і втомлювати капусту разом з морквою, що показує сліди цвілі. Не входить у холодильник!

1742834

Зайдіть зараз! Ви точно не збираєтесь їсти ці продукти. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І в Фен-Шуй, такі продукти впливають на негативний спосіб доляй

По-друге, перевірте кухонні шафи і полиці. Зменшити кількість пластикових контейнерів. Так, звичайно, їх переваги важко переоцінити, але це не означає, що має бути багато. Вам потрібні три різні розміри. Добре, відпочинок просто зайде простір. Також такі контейнери створюють застій енергії в будинку і впливають на настрій.



Тепер це пластикові пакети. Можливо, кожен в будинку є ящиком в шафі або пакеті, наповнений такими сумками. Час залишити їх позаду. Отримати тканинні сумки та еко-сумки. Один екопакет займає набагато менше місця і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Крім того, такий пакет можна взяти з собою в магазин: він не розриває і містить безліч товарів.

Огірки хороші, але вони також повинні бути в модерації. Зверніть увагу на ножі. Вони не повинні бути міцними. Ножі мають міцну енергію і потрібно використовувати, не зберігаючи в шафі. Невикористані ножі приносять неприємності до будинку.

, Україна

Те ж саме відноситься до додаткових лопаток і лавок. Ознайомтеся з існуючими і залишити одну копію, максимум два, які ви обов'язково використовуєте щодня.

Бруми, старі рогатки, губки привертають неприємності і бідності. Замініть очисні вироби, як тільки вони стають непридатними.



Кожен в будинку є техніка, яка насправді не використовує: старий комп'ютер монітор, низькопотужний міксер, або капучинатор. Ми залишаємо це у випадку, якщо мова йде про вас. Але це не приїжджає, і такі предмети тільки займають простір на кухні і вкрадають позитивну енергію замовлення. Час взяти їх до скидання або дати їм тим, хто їх потребує.

І останнє, майже тривіал - це старі страви з чіппедом або б’єним. Зловити його з вашого розуму. Зробіть свій улюблений сервіс і використовуйте його. Спробувати кожен день як свято!



Також я можу познайомитися з відмінним вибором нот з ноутбука господині. З такою інформацією, легше долати труднощі повсякденного життя, досягти кулінарних вершин і перетворювати очистку від капелюшної рутини до приємного обряду!



Смажений жир, звичайно, річ неприємний, але якщо ви помітили це або будь-який інший з ознак, в будь-якому випадку не зробіть коментар до господині. Подумайте про те, як часто ви вимити все на благо і якщо все добре в квартирі.

Що б ви позбавили від вашої кухні? Що? організація Ви використовуєте метелик у вашому будинку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное