Коли душа занурюється, беремо торт «Червоні маки», соковитий і смачний.

На таких сірих і трохи дивних днів ви хочете порадувати себе чимось смачним. Потім починаємо випікати, бо випічка дає багато позитивних емоцій. Заповнюється серце з радістю, а будинок з приємним ароматом. І мій улюблений засіб для довге печиво з вишнею і маком. Це поєднання може врятувати від меланхолі і меланхолі!



Редакція "Сайт" Вона ділиться чудовим рецептом з вами.

Бісквіт з вишневими інгредієнтами для тесту
  • 4 яйця
  • 100г цукру
  • 100г мапи
  • 35г вершкове масло
  • 50г сметана
  • 150г борошна
  • 10г розпушувач
  • щіпка
  • ванілі


Наповнення інгредієнтів
  • 500г вишня
  • 60г цукру
  • 30 мл води
  • 5g желатин


Підготовка
  1. Зробимо наш лавандовий маковий бісквіт. Для цього збити яйця, цукор і сіль на пишну піну.



  2. Сухі інгредієнти: борошно, розпушувач і ванільна суміш. Трохи трохи, додайте цю суміш до збитих яєць. Змішайте тісто. Потім додайте мак в тісто і перемішайте, поки воно рівномірно розподіляється.



  3. Наприкінці додайте вершки і розтоплене вершкове масло до тесту. Поміряйте його на однорідність. Готове тісто заливають в форму випічки і направляють в духовку на 50 хвилин при температурі 180 градусів.



  4. В той час як бісквіт запечений, ми зробимо наші начинки. Для цього змішати желатин з водою і залишити його набухання. Тим не менш, половина вишні подрібнюють в блендері, щоб отримати пюре. До речі, для бісквітів підходять заморожені або консервовані вишні, за умови, що немає свіжого. Нагрійте желатин в мікрохвильовці, залийте ягідним пюре в неї і добре перемішайте.



  5. Охолоджений бісквіт знімати з цвілі і підрізати верх, щоб отримати плоску поверхню. Залийте желатинову суміш над бісквітом. Поставте ягоди зверху, які залишають. Відправте його до холодильника до повного заморожування. 745694





Вишневий бісквіт готовий. Перед подачею його на чай, вийняти з холодильника на час, щоб він прогрівав. Краще смакувати. Верхній шар бісквіта дуже м'який і ніжний, але не схожий на желе. Бісквіт макуха виходить пишним і повітряним. Я можу сказати, що це один з кращих домашніх десертів, які я спробував і варив.

Що ви робите, щоб приводити меланхолі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное