Останній прогноз Хайал Алекперова на Coming World

Процедури війни Часто допомагає бачити світло в кінці тунелю. Так сталося, що люди люблять вірити різних астрологів, нумерологів та інших фахівців. Є щось міфічне і принадний у своїх прогнозах.



Прогноз сьогодні не без цього. Про ситуацію в Україні, яка двічі стала переможцем популярного шоу «Битва психіки».

У 2014 році Гайал Алекперов заявив: «Що відбувається зараз на сході України – заслуга російської пропаганди». Кремля не тільки продовжує викопати хістерію серед місцевих жителів, але й активно працювати на знімку України в негативному світлі в очах міжнародної спільноти.



Чи подумав психічна думка, що все це призведе до повномасштабної війни Росії проти України? Я не можу сказати. Але фахівець чітко розуміє, що страшне протистояння неодмінно закінчиться перемогою ОПУ. Єдине питання, яке буде відбуватися.

За даними Hayal кілька днів до початку повномасштабної російської навали України, він мріяв, що війна почнеться. Він зумів відправити сестру на батьківщину, Азербайджан. Він не пішов, хоча він може зробити його занадто.



психіки живуть в Україні за 12 років. Є багато людей, які дорогі йому. Він любить цю країну з усім серцем, щоб він не міг його залишити. На рівні енергоресурсів продовжили допомогти людям, які потребують та захищають Україну.

Який Гайал Алекперов робить зараз і як він бачить майбутній Хаял Алекперов став волонтером. У своїй машині він здійснює гуманітарну допомогу різним частинам України. психіко часто ризикує життя інших людей. Але він не боїться небезпеки: "Ми все йдемо на небо рано чи пізно." Чому варто боятися? ?



Крім того, фахівець запитує, де відсутні військові та цивільні особи. Важко визначити, чи повернеться людина від неволі, адже це не секрет для будь-якого, що російська проникність. Є спеціальні молитви, які лікують Hayal. Він молиться, що всі солдати можуть повернутися до своїх сімей.

Експерт вважає, що росіяни та їх лідери будуть стикатися з покаранням Бога. Росія має лише кілька місяців, щоб приїхати до своїх почуттів і взяти крок назад. Росія ще може виправити її. Але чи буде її президент? Подумати, що це станеться.



На жаль, Хайал не говорить про те, що війна в Україні остаточно завершиться. У березні-квітні 2023 року для українців з’явиться щось важливе. Багато експертів прогнозують зміни у війні навесні наступного року. Хочу вірити, що все буде таким чином.

На думку психіки, всі події, що відбуваються зараз, були задані долею. Всім полум'ям для активації Марса, планети війни і агресії. Якщо Росія не завадила Україні 24 лютого 2022 р., це відбувалося б у будь-який момент. Якось один раз, коли Марс буде активний знову.

Знайте, що в душу українців за останні 9 місяців. Але він заохочує людей знаходити баланс і гармонію в собі. Це тільки через них, які ми можемо отримати через цю війну без втрати.



Як важко, як це сьогодні, важливо пам'ятати, що Україна виграє. Це не просто боротьба за свободу та національні інтереси. Кожен знає це битва між доброю та злою. Вищі потужності не дозволяють втратити її.

Україна має велике майбутнє. На думку багатьох пророків, після перемоги країна зможе швидко відновити і почати новий шлях без Росії. Я хочу, щоб стати щасливою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное