Зняти мами кожен покласти $1,000 в конверті, але вона була засуджена

«Мої після продажу квартири я збираюся витрачати на себе, і як ще?» – впевнено говорить Олена Дмитрієвна. Жінка продала будинок, який орендував орендарям протягом багатьох років. Вона не сказала її дорослому сина про її дії. Яка людина і дружина реагують, коли вони живуть в оренду квартири? Найцікавіше в статті.



У той час я був дуже щасливим стати власником двох квартир. Я жив у всьому житті. Другий, 3-кімнатний, я почав орендувати до орендарів. У той час я був 40-річний і мій син закінчив школу. Мій чоловік і я відокремив, коли ми були молодими, і я не мав нікого.

Моя сина пішла на навчання в столиці. Я повинен сказати, що наш зв'язок з ним ніколи не був закритий. Саме тому Костя бажала залишити мене якомога швидше. Ну, принаймні я зробив хорошу роботу. Він отримав стипендію і жив у хостелі. І після закінчення він почав жити з подругою і отримав роботу в професії. У цей час він прийшов додому не більше 5 разів. І я не був в особистому житті.



Я працюю в школі і займаюся власним майном. Здається легко: здається квартира і оплачується щомісяця. Але насправді ви повинні зафіксувати щось, а потім сперечатися з сусідами, потім боротися з підробками. Іноді вони затримують платіж або навіть хочуть, щоб зменшити оренду.

Я не дуже суперечить людині. Я завжди хочу допомогти, щоб допомогти. Але іноді вони просто користуються мною. Так я навчаюся відстежувати ці моменти. Наприклад, коли мій син одружився, він і його нова дружина думав, що я дам їх 3-кімнатну квартиру. Зателефонуйте мені і запитайте про це. А ось чому я купив будинок!



Мій син на ногах, він повинен подумати про своє житло. Я сказав йому на початку, що ви повинні думати про ці речі заздалегідь. Наприклад, почати економити кошти на квартиру. Але він не слухав. Зателефонувавши дівчину маррі небагато. Я не був в одній ситуації перед!

Моє син і я мав велику боротьбу в часі. І вже вагітна дочка. Вона сказала, що мені не рахувати на розмові з онуком. І я не хочу. Діти, я зізнаюся, завжди були байдужими. Я не буду бігти перед сином і дочкою-в-правом на ерранах, тому що я послав. Це маніпуляція!



Згодом ця ситуація, якось прихопила. Я в кінцевому підсумку зустрів мій онук. Але я не можу сказати, що я отримав його. Я не схожа на мій дочок-в-завдяки, і як вона підніме дітей. Але я не хочу брати участь. Нехай вони хочуть.

Я зроблю себе. Я просто продаю траншею. Натюрморт! Хочу жити і не думати про завтра. Гроші після продажу квартири почали витрачати на себе. Нарешті вирушили за кордон. Найпопулярніші, але все ще краще, ніж нічого.



Мій син вирішив не говорити про продаж квартири. А замість того, щоб новий рік дав йому, дружину і малюку конверт. Я поставив $1,000 в кожному. Коли я пішов. Моє син відразу з'ясував, де я так багато грошей.



Коли я сказав правду. Костя була шокована. Я почав одягатися, чому я не сказав вам, як я можу зробити це і все це. Не думайте про мої побажання в цій ситуації. Новий рік наближається, тому багато часу проходив, і син все ще ховається. Він каже, що я думаю про себе. Не пам'ятаю грошей, які я дав свою сім'ю. Як вони ніколи не були. А що я взяв неправильний поворот?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Олена Дмитріївна – це не одна з тих мам, які побачать дітей для відпочинку їх життя. І вона має право робити це. Вона не повинна пускати сина, коли вона буде робити щось. Я не думаю, що жінка є благною для всіх. Подання житла не є проблемою. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное