Я готував пілфа протягом 30 років, розкриваючи всі секрети приготування їжі

Є рецепти, які просто потрібно пропустити. Це справжній скарб! Наприклад, я думаю, що я готую найсмачніший плов. Можливо, хтось подумав, що це занадто впевнено і хоче сперечатися. Я завжди готовий до обговорення. Я роблю це протягом 30 років і не шкодую. Ось чому я рекомендую вам спробувати.



Редакція "Сайт" Вона має рецепт, який вас здивує. Подаруйте всі рецепти!

Найсмачніші інгредієнти pilaf
  • 600г морква
  • 2 цибулини
  • 600г рису
  • 200 мл рослинної олії
  • 600г муттон
  • 2 голови часнику
  • 2 ч.л. солі
  • 1 ч.л.


Підготовка
  1. Морква є запорукою смачного пілфа. Для того, щоб вийти добре, необхідно мати багато моркви. І доцільно взяти велику і тверду моркву так, щоб вона зберегла свою форму. Виріжте його з довгими брусками. Очистити цибулю і порізати півкільцями.



  2. А потім рис. Для найсмачнішого пілфу, найкраще взяти Узбекський рис Devzira. Якщо ви не можете знайти його, візьміть доступ до цього. Промийте крупу кілька разів і замочіть в холодній воді 30-40 хвилин.



  3. І, звичайно, що плов без хорошої баранини. Ви можете взяти будь-яке м'ясо, але баранину надає особливий смак. Необхідно очистити вен і нарізати кубиками.



  4. Щоб приготувати хороший пляш, вам буде потрібно прокладку з товстим дном. Нагріваємо її на вогонь, заливаємо рослинне масло на дно. Коли він отримує гарячий, надішлемо цибулю. Поставте його до золотистого кольору. Потім додайте нарізану м'ясо і обсмажте її до тих пір, поки вона не вийде коричневим. Після цього додайте моркву і обсмажте близько 7 хвилин. Тепер додайте близько 500 мл води. Відправляємо всю голову часнику, очистивши тільки з верхнього лушпиння. Коли вода кип'ятить, вийняти часник і викласти в сторону. р.



  5. Потім додайте сіль. І в кінці рису. Враховуйте, що вода повинна прикрити рисом приблизно на 2 пальці. Тепер відварити пляшку до тих пір, поки майже всі води пішли. Ось близько 15 хвилин. Коли більшість води випаровується, кладуть часник посередині. Посипаємо рис насінням і щільно закриваємо. Зменшити вогонь до мінімуму і об'ємом близько 20 хвилин. Після того, як ваш найсмачніший пляш готовий!





Як бачите, в процесі приготування немає нічого складного. Займає трохи часу, але це сердечко блюдо, яке буде годувати всю сім'ю протягом декількох днів. Подається з деякими салатами для диверсифікації смаку. Він також добре поєднується з сауеркрасою! Я сподіваюся, що цей рецепт палички в вашому будинку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное