Я кажу молитву до Матері Божої Матері, допомогти приходить несподівано.

У моментах відчайу я кажу молитву Діви Марії, Допомога несподівано. Ця спеціальна молитва Богу за захист допомогла мені і родині більше одного разу!

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти молитвиВін промовився в моментах розпаду. Допомога в найскладніших життєвих ситуаціях!



Молитва до Матері Божої Матері за захист Пресвятої Богородиці, Пресвята Богородиця Ісус ХристосУ православних, всіх людства. Ось чому абсолютно будь-який віруючий може перетворитися на її як найбільш турботливий, дорогий і люблячий батько. Не кожен має таку мати.

Матері Божої Матері містить всю любов, догляд і ніжність. Вона молиться перед престолом Бога для кожного християна, який перетворюється на неї. Для неї немає різниці у віці, соціальний статус, гріхливий стан душі платника. Незаймана любить всіх однакових. Перед Богом всі люди рівні, і тому Бог молиться всім людям.



Ось текст цього потужного молитви. Скажіть слово молитви, подумавши і свідомо потрапити в суть тексту. «Холя Божої Матері, збережіть нас грішниками!»

1084337

О Пресвята Богородиця, Ангели і Архангели, Черубим і Серапехім, найбільш святий всіх, Божественна Мати!

Заощаджуйте мене, ваш хмелю і грішний раб. Для того, щоб ви похилилися до Господнього, для того, щоб я кладаю всі мої надії в Bose на тебе, і принести мені інший притулок сальвації, що ти, Все-добрий, ти моя фортеця, Леді, ти моя сила, ти моя радість в сорокі. Ти мій притулок в спокусі, ви моя корекція в моєму опаді.



Ти і мій сальвація є всенадійним, O Mati the Creator і мій Господь. Допомогти мене, хто купує в абіс цього життя, виправдати зображений і відлякується миттям гріхів. Подаруйте мені руку допомоги, мій помічник, і доставляю мене від накладення глибини, найяскравіший я мучився в абісах розпаду: буря гріхів і пристрастей підіймається на мене, і хвилі нерівності миють мене.

Але Ти, милою матір'ю, в абоді розходження, інструкт і зберегти мене, безнадійний і переважний мій спасіння. Амен.



Редакційна колегія Я також хочу дізнатися, які слова сказати, коли це не добре в серці. Щоб захистити себе і своїх сімей від шкоди.



112929

На додаток до молитви Божої Матері за захист, я також прочитав 90-му Псалмі і молитву «До гонестського хреста». І я кажу ці молитви щодня 7 разів, щоб ускладнити час для мене і моєї сім'ї пройшли максимально плавно. Я також променю для моїх друзів і для моєї країни. Зараз. духовна підтримка Дуже важливо!

Якщо ви вірите і скажете молитву слова щиро і з серця, то все потрапляє в місце. Допомогти приходить несподівано, просто молитися. Амен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное