Cameron Diaz святкує свій 50-й день народження і розкриває, чому старіння не турбують її на всіх

Все по всьому світу, жінки піклуються про свій вік. 50 є великим числом, що рубає багато людей. Суспільство кладе багато тиску на жінок, щоб залишитися молодим і хвилюватися про те, як ми дивимося. Але в останні роки ситуація змінилася. Особливо через знаменитостей, як Cameron Diaz. Вона вирішила повністю охопити себе і її вік, а не боротися з ним. Що таке Cameron Diaz і яка її філософія.



GettyImages видання "Сайт" Вона захоплює, як актриса відноситься до її старіння, і ділиться своїми думками про це з вами.

Коли Камерон був 16, він підписав контракт з великим агентством з моделювання. Це було очікувано, тому що красива дівчина з висотою 174 сантиметрів, заточений рис обличчя і сліпучий посмішка не може ходити безсоння. Незабаром вона почала з'являтися в рекламі відомих брендів і на кришках відомих журналів.

Завдяки своїм здібностям і живим характером, вона занурилася в світ слави до 20-го дня народження. І перша роль у фільмі «Мака», яка отримала у віці від 21, зробила її дівчину всім мріяв.

Це зробило свою хостинку до стандартів краси. Вона сказала: «Я потерпілий від усіх соціальних об’єктів і експлуатаціях, які жінки підлягають темі». вона була дуже хвилювалася про те, що вона виглядала як і що вона зробила. Але час кладе все на своєму місці.



Ставлення до життя актриси повністю змінено після паузи в її кар'єрі. Вона проводила 8 років від червоних мереж і прожекторів. Саме в цей період вона зрозуміла, що були речі важливіше, ніж зовнішній вигляд. Вона змогла прийняти своє тіло як це. Вона зрозуміла, наскільки цінним її тілом було. Неважливо, що це виглядає так. Вона поділилася: «Одний день я думав, чому я сидів тут сердитися з собою? Моє тіло міцне. Як поважати мене з ним, якщо він взяв мене так далеко?



GettyImages Сьогодні Cameron Diaz вдалося покинути всі хвилювання про старіння. Повернула 50 рік. Але вона не піклується про це. Навпаки вона дуже збуджена, тому що 50 років є віхом, коли ви отримуєте wiser. Зірка є більш комфортним, ніж коли-небудь. Вона готова охопити цей період життя з відкритими руками. Вона сказала: «Останнє, що я думаю про кожного дня, як я шукаю. й



GettyImages Cameron вирішив повністю охопити всі зміни, які відбуваються в організмі. Всі ваші зморшки і ознаки старіння. Прийміть їх, щоб не боротися з ними. У світі, де анти-старетична галузь є бумінгом, актриса вирішила взяти інший шлях. Вона прийнята, "Я буквально нічого не робимо." Я навіть не мию. Зірка пояснила, що вона має багато засобів догляду, але вона використовує їх дуже рідко.



Поза «Ложки» Її шлях до таких висновків був складним і бамперським. Але вона знайшла свій шлях, щоб бути щасливим. І здається, що такий безтурботний і легкий ставлення до старіння є запорукою свіжого і красивого. Cameron Diaz є блискучим, ніж коли-небудь. Три роки тому вона стала матір'ю вперше. І тепер важливо для неї бути матір'ю, щоб не відповідати стандартам краси.

3610Р. 4200Р.

Поза «Ложки» Ми надихнули її підхід до життя і віку. Я хочу, щоб у нас була однакова мудрість. По-перше, навіть без цієї постійної гонки для молоді жінка виглядає щасливою і дуже красивою. Ми раді, що більше і більше зірок вибираються, щоб розповісти про вік і відхилити стандарти краси. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное