Що дає Сергія Кобзаря сподіватися на перемогу

Останнім часом експерти різних смуг все частіше говорять, що інші держави можуть приєднатися до російсько-української війни. Чи можливо це? армія По суті, сказав психічний Сергій Кобзар. Як бачать продовження війни в Україні найближчим часом, читайте далі в статті.



Військова ескалація Сергій Кобзар не визначає, що можлива військова ескалація. Сполучене Королівство і Сполучені Штати можуть піти в війну в певних умовах, а потім вимагати, щоб бути перемогами. Важко сказати, що саме потрібно стати для цього. Я не хочу думати про ядерну загрозу з РФ. Тим не менш, це може бути підставою для ескалації.

психіка не може сказати, коли війна в Україні остаточно завершиться. Проблема полягає в тому, що кожен бачить закінчення різних способів. Наприклад, повернення всіх окупованих територій, повна здача РФ або її обвал.



Звісно, все це не може стати на ніч. Кінець війни, швидше за все, поступається. Світло в кінці тунелю буде видно наступну пружину. До речі, багато експертів говорять про такі умови.

Згідно з Кобзаром, всі найгірші війні за нами. Крім того, він каже, що принаймні 75-80% цього шляху було закрито. Ми не можемо уникнути цього жаху. Війна з Росією найближчим часом почнеться. А результат важливий не тільки для України, але й для всього цивілізованого світу.



На даний момент серія долітичних подій чекає українців протягом листопада. 11-й, один з них вже відбувся: Херсон повернувся до контролю Збройних Сил України. Українська армія продовжує звільнити окуповані території. Гаряча фаза повинна закінчитися новим роком.

Як війна в Україні розвиватиметься далі Сергій Кобзар не виправдовує, що Білорусь може також ввести війну. До тих пір, однак, це лише одна з можливих теорії. За даними психіки Олександр Лукашенко буде натискати до останнього. І якщо мова йде про шантажу і загрози, він може прийняти такий крок. Але всі знають, що Білорусь зустрінеться з повною перемогою в цій війні.



У майже кожному прогнозі експерти говорять, що російський президент має багато подвійних. Вони говорять про те, що він сам не зробив рішень самостійно протягом тривалого часу, оскільки його стан здоров’я не дає йому це зробити. Сергій Кобзар каже, що це пояснює всі короткострокові рішення, прийняті в серпні і 2022 вересня. Наприклад, оголошення про часткову мобілізацію.

Психолог не вірить в особисту зустріч між Путіним та Зеленським. Перший президент України заявив, що це не станеться. По-друге, зовсім мало сенсу. Що ви можете говорити про людину, яка вмирає в брехні і дає бездумні замовлення? Зустріч з президентом РФ не дасть ніяких результатів, оскільки не можна довіряти йому.



Але це людина чекає випробування в Гаазі? Кобзар не вірить. На жаль, Путін буде з'їжджати самостійно, коли він стає зрозумілим, що в цій війні немає. В одній формі або іншому, Росія буде розділена.

З моменту проведення повномасштабної інвазії України майже 9 місяців. За цей час українці дізналися багато, і не можна залякати їх. Тим не менш, Сергій Кобзар нагадує, що ця зима може піти досить серйозно без світла. Так ви повинні бути готові до цього.



На нашому сайті ви можете знайти корисний матеріал про те, які запаси їжі повинні бути зроблені на зиму. Я також раджу дізнатися, як підготуватися до тривалого періоду без електрики. Переглянути інформативну статтю за посиланням.

Я хотів би вірити, що все це не буде корисною для нас. Але реальність полягає в тому, що ми повинні бути пильними і підготуватися до найгірших подій сьогодні. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное