Я боїться, що діти не будуть служити склянкою води у віці, я не дам їх в квартиру.

Світлана заощадила гроші на роки, щоб купити будинок. Тепер вона 60 років, і вона орендує її один за величиною орендарів. Гроші на оренду квартири Жінки, що надходять до глибокого віку. І все було добре, поки син героїні одружився. Разом з дочкою-в-завдяком він сподівається, що матір його дасть їм жити в одній квартирі. Але яка жінка буде робити, читати далі в статті.



Коли я одружився (і це було давно), мій чоловік і я почав жити в двокімнатній квартирі. Він успадкував його від бабусі. Житло приємно, але я все ще хотів себе. Просто в разі. Я не знаю, що це буде додаткова квартира. І старий вік повинен бути перенесений якомога швидше.

Я працюю і нарешті купив одну в спальні. Як тільки вони привозили будинок для того, щоб вони почали орендувати його. Наші квартири ніколи не змінилися. Дуже гідні люди. Гроші на оренду квартири допомогли нам багато разів. Хоча більшість часу я відкладаю їх.



Я піднялася батьками: в цьому житті ви можете тільки сподіватися на себе. Однак життя показало, що це дійсно так. Це, у мене є дорослий син. Він 30 років і жив з нами

Я ніколи не потрапив до своїх особистих справ. Я не хочу переїхати, він мій малюк. Якщо він комфортний з нами, то це буде. Я не можу сказати, що Tolya якось влаштовує. Зробіть трохи грошей, але це здається досить.

123456наступний

Я роблю будиночок. Моє син не варить, не очищає. Не знаю, що я запитую його безпосередньо. Але найчастіше толя просто зникає на роботі. Ми ніколи не говорили про його переміщення.

Невідповідний син, але речі зараз різні. Мій син нарешті вирішив одружитися. Я не знаю багато про його фінс. Ми познайомимося з Толією і його подругою в місті. Тоді він оголосив, що весілля приїжджало.

Звісно, я відчув, що все відбувалося таким чином. Я не розумію, щоб отримати всю сім'ю разом і отримати, щоб дізнатися один одного. Не кожен день, який дорослий. Але Толя завжди була в плані емоцій. Всім батьком.



Я не підштовхував сина. Я вирішив запитати, де він буде жити з дружиною. Як це? Я думав, що ви поставили нас у вашій квартирі, мій син сказав без зцілення.

Я був плутати. Я не думав про це, бо я не бачу причину. І сказав мій син, що нехай йому і його доньку в мій будинок. Ось чому я купив цю квартиру. Tole - 30 років. Для того, щоб виростити і навчатись взяти відповідальність за ваші дії.



Молода, здорова, нехай їм заробить своє життя. А на все готове жити - це тільки відбувається в кіно. Звісно, мій син не чекав того, що він назвав налаштування. Але чому б він вирішив жити в квартирі, коли ми не говорили про це?

Толя не говорить мені більше. За його словами, мені довелося допомогти йому оселитися, а потім він заробив гроші за свою квартиру і вийшов. Мій син 30 років і має нульові заощадження. Я дивлюся, коли він збирався рухатися. Може бути 60 років? Я не боюся, що я не буду до проблем з квартирою.

Я не думаю, що я зробив неправильно. Тексти пісень, а це означає: Але моя любов все ще болить. Мама, ви коли-небудь мали це?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що відсутність сепарації дитини від батьків може призвести до. Про те, як Світлана підняла сина як дитину. Проте його спосіб життя і наміри говорили самі.

р.

Чи живе людина з батьками до 30 років? Це часто призводить до нічого хорошого. Чи має героїні право не дати їй сина і дочку-в її квартирі, враховуючи те, що ніхто не поговорив про це? Звичайно я.

Але десь Світлана перетворилася в неправильному напрямку. Ви думаєте, що жінка зможе отримати разом з дорослим сином?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное