Брат не відвідував хворі мами до тих пір, поки він не знайшов

З питань грошових коштів можна принести до будь-якої родини. Це часто викликає свари і конфлікти. Що відбулося в нашій історії сьогодні. Після продажу материнської квартири, всі гроші залишилися до сестри, а брат відчуває себе позбавленим. Чи може бути частка сина в квартирі матері? Щоб зрозуміти, що потрібно знати всю історію.



Редакція "Сайт" Поширити історію життя з вами.

Незабаром буде рік, так як моя мама стала хворим. Вона стала захвату, коли вона була з друзями поза містом. Вони назвали амбулатором, коли вони допомогли... Час був І наслідки нападу стали більш серйозними. Довгий час, але немає поліпшення.

Я зустрілася з нами. Вона не може робити це самостійно. Тепер вона почала ходити трохи, але мова не повністю відновила. І вона майже не має міцності, вона швидко набридла і не може впоратися з простими побутовими хорами. Саме тому вона живе з нами. Більшість робіт на мене, але мій чоловік також дуже корисний. У мене є два інших шкільних дітей. Добре, що мати-в-в-одному піклуються про них.

Вона і мій мати були дуже корисними в минулому. Я змогла працювати в повному обсязі і оплачувати кредит. Тепер весь світ перевернувся вниз. Я не знаю, що світ я жив. Я маю молодший син Олексій. Про нас не дуже багато.



Я молодший брат також має власну сім'ю. Також оплачується оренда. До того, як його мама впала, він просто мав сина. Я знаю, що не потрібно чекати фінансової допомоги від нього. Я не зажадав йому, але він має дитину. Хоча я не приховує той факт, що я був знеболюючий, щоб допомогти мамі всім.

Перший місяць він назвав і попросив, як вона зробила. Я тільки прийшов в цей рік, коли ми відсвяткували День матері в домашніх умовах. Він побачив, як важко було для нас, але навіть тоді він запропонував не допомогти ні грошей. Я був сумним, але я просто хвилював мене. В даний час є досить турботи.



І нещодавно мій брат раптом назвав мене. Поцілунки він знайшов нову роботу і речі трохи краще. Я запитав, чи потрібні гроші. Я був здивований цим поворотом, але я вирішив не допомогти. Це те, що ми продаємо мами квартиру кілька місяців тому. Вона не може жити один з одним, вона завжди живе з нами. Але гроші дуже короткі.

Саме тому ми приймаємо це рішення. Ми закриваємо наш кредит на квартиру, беремо участь у поточних витратах, а інша частина була перенесена. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Діти втомляться від спільної роботи з нами, і нам потрібно місце. Ми вирішили продати нашу квартиру і взяти трикімнатну спину на кредит.



Що я розповів мій брат. Він негайно запропонував відвідати нас, кажучи, що він пропустив свою матір. Я дивився. І коли вона сказала чоловікові, він просто пом'якшує: «Ойдемо про квартиру, ви побачите». Що сталося. У першій половині години він почав говорити про те, що він мав право поділитися в квартирі матері. Я втратив мій темп. Ми подбали про мами на рік, подбали про всі витрати. І всі фізичні труднощі і проблеми. Він приходить в і каже, що я бачу його щось.



Він сказав, що це його спадщина. Але мама все ще живий! Яка спадщина? В цілому, у нас була велика боротьба, і я виніс його з нічого. Мама застрягнула і кинула. Я боїться, що не впливає на здоров’я. Що робити зараз? Чи можу я дійсно одружити мого брата половину мого прокату? Покажіть мені право зробити.



Звичайно, частка сина в квартирі матері. Зазвичай вона отримала як спадкування. Але це трохи відрізняється. Більшість грошей від продажу йде на відновлення матері. Ми не знаємо, як з правової точки зору, але з моральної точки зору, брат може запропонувати допомогу сестри. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное