Через ароматні яблука в тісто гості можуть зробити ряд, навіть крихти забираються додому.

яблука, КошикЦе мій улюблений осінній ласощі з секретом. Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм. Навіть крихти приймають додому!

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися великим рецептом яблуко-кішй Ідеальний чайний ласощі!



Яблука запечена в тестових складах
  • 6 середніх яблук
  • 1 яйце
  • Сметана 120г або йогурт
  • 100г цукру
  • 100г вершкове масло
  • 260г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ч.л. корицею
  • щіпка


Підготовка
  1. Готуємо вершкове масло в водяній бані.



  2. Збити розтоплену олію з цукром (50 грам) і щіпкою солі. Додайте сметану або йогурт і перемішайте знову.



  3. Додайте просіяне борошно з розпушувачем. Змішайте м'яке тісто, кладемо її в просвіт і загорніть її в плівку. Поставте в холодильник на годину. , Україна



  4. Очистити яблука і порізати їх навпіл. Зняти насіння і ядро з яблук.



  5. Візьміть тісто з холодильника і розділіть його на 12 частин на змащений борошном стіл. Кожна частина рулону до товщини близько 2-3 міліметрів. На заготовленому тісто викласти половину яблуню, виготовивши серцевиною. Підключіть тісто по периметру яблука. Покладіть заготовки cookie на сковороді, покриту папером.





  6. Змастити верхи печива яйцем, посипати зверху сумішшю цукру (50 грам) з корицею. Випікайте на 180 градусів за 35 хвилин до готовності. Це, яблуко печиво Готовий. Бон привіт!







Також я пропоную, як приготувати м'які яблуні пряники в домашніх умовах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Яблука запечена в тісто виходить соковитим, ароматним і дуже смачним. До речі, в ніші до яблука іноді додають арахісу з цукром і вишнею власному соку. Або шматочок чорного шоколаду. Цей рецепт буде корисний Вам більше одного разу, тому я раджу тримати його якомога швидше.

І ви робите. КошикУ вас є улюблений рецепт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное