У моєму віці такі дорогі туфлі вже не потрібні, діти не здогадувалися з подарунком.

«Мій сина нещодавно дав мені нові жіночі черевики. Але я збираюся позбутися від них, Тамара припускає. Героїна сьогоднішня історія 60 років, вона є вдовою і живе окремо. Але дорослий син і дочка-в-завдяки майже не тримають її, і робити його самостійно безкоштовно. Чому жінка вирішила позбутися від подарунка її сім'ї? Далі ми відповімо це питання в статті. В кінці ми попросимо вас надати Тамара деякі поради.

3250Р. 3700Р.

Мій чоловік новий жіночий черевики пішов 7 років тому. У мене був жорсткий час з цією втратою, тому що я ніколи не думав, що я буду вдовою на 53. Я 60 тепер і я досі працюю в школі. Але я повинен сказати, якщо це не для мого вирощеного сина, це було набагато важче, щоб зробити кінці зустрічі.

Моя Тимочка працює в ІТ, вже давно мала свою родину. Мій син, разом з його гарною дружиною, піднімає юну дочку, мій бабуся Андека. Щомісяця Тимофія платить за свою громаду, а також купує мене крупи. Неважливо, скільки я відмовляється, мій син і дочка-в-право не слухаю мене.



Настя золота! Я просто посміхатися. Це дійсно щасливий. І я думаю, що я не заслугую таких чудових людей. Я завжди втілений приймати допомогу сім'ї. Я пам'ятаю, коли я дав мені телефон на Новий рік, щоб ми завжди могли бути в дотик.

А тепер, що Тим і Настя приніс мені нові жіночі черевики, я був готовий до падіння через землю. Я знаю, що вони дорогі, вартість 70 євро! Я ніколи не купую себе.

р.

«Тамара Юріївна, що не робить його, ви все ще повинні піти на роботу, і взимку попереду. Ваші черевики вже повністю зношені! – сказав Настенка з порогу, коли я почав відмовитися від подарунка. Дуже дякую!

Я знаю, що тому що я піклуюся про свою вирощену дочку. Його життя не був як син, Три дітей, які не працюють, і навіть живуть з родиною чоловіка. Його батьки старше мене, більше не працює. Він піклується про весь сімейний бюджет.



Це важко для них. Я допоможу дочку фінансово щомісяця. Я маю цю можливість через мій син. Я не сказав йому, дійсно. Він подумав, що сестра, яка має таке життя. Тимофій ніколи не допомагає їй і не хоче чути про її проблеми.

Я завітав дочку в інший день. Вона відразу пробувала на нові черевики і випадково скаржаться, що вона повністю зношена. Я відчув так погано для неї. Я знаю, що не можу купити нові. Ми за розмірами!

Р

Я думаю, що я дам своє взуття, але я боїю мій син дізнався і не розумію мене. Я не знаю, що робити. І я хочу допомогти моїй дочці, давши її становище, і я не хочу відкликати сина мій акт. Що б ви були?

Чи варто допомогти дочка Тамара Юріївна має право вирішити, що робити з подарунком. Але її небажання відірвати сина її зрозуміло. Я думаю, що вона повинна говорити до серця. Не обов’язково їхати, і вони роблять.

р.

Тим не менш, сестра його не дивиться до нього. Якщо вони зробили контакт, який знає, можливо, Тимофій може розповісти про те, як можна покращити речі. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное