Щоб нехтувати діями ваших ворогів, просто кладемо ніж у морозильній камері.

Іноді існує реальна проникність людей. Причини можуть бути різними, але наслідки завжди неприємні. Хостливість і ненависть завжди генерують величезну кількість негативної енергії. Про нас Сьогодні ми розповімо вам про те, що з ворогів, які допоможуть скасувати цю негативність від вашого життя.



Редакція "Сайт" Повідомляємо, що потрібно зробити, щоб повернути баланс і гармонію в життя.

Сприяння від ворогів феду ніколи не приніс людям нічого хорошого. Так ми повинні позбутися від неї. Якщо ви хочете, щоб зупинити вас, вам потрібно зробити один простий обряд. Цей метод дуже ефективний.



Вам потрібен ніж для цього обряду. Бажано не звичайний кухонний ніж, але їдальня наборів. Не потрібно бути новим або особливим. Будь-який, що на руці буде робити.



Для цього обряду, коли ніхто вас не запрошує. Фаза місяця не має значення, але так як це ритуал позбавлення, це може бути зроблено на леваному місяці. Це буде гірше. Якщо у вас є багато ворогів, вам потрібно вибрати той, який викликає більшість проблем.

(доб. 1)

Так вам потрібно взяти цей ніж і попередити його чоловіка. Вирішуйте, якось поставте всі свої почуття. Візьміть ніж у лівій руці. І відчуйте повний спектр емоцій, що ця ворожість приносить вам.

Коли ви представляєте все це, потрібно сказати на цьому нозі наступні слова: «Як метал в холодному холоді, тому мій ворог буде охолонути до мене, його гардин буде охолонути, моє ім'я забудеться». Право. З тими словами, кладуть всі Ваші емоції в цей ніж. Якщо потрібно більше часу, повторіть фразу три рази. Потім кладемо ніж у морозильній камері і залиште його на місяць. Це може бути довший.



Протягом цього місяця ентомність між вами повністю зникне або помітно холодно. Після місяця ніж можна видалити з морозильника. Необхідно вимити його в соляній воді. Далі можна використовувати її знову в домашніх умовах.



Негативність, яка пов'язана з неприємною особою. Ми також поділимося з вами обрядом, який наготуватиме всіх злих намірів ваших ворогів. Ми сподіваємося, що все це допоможе вам повернутися до гармонії та балансу вашого життя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное