Чому кладуть старі коробки в кутку кімнати?

Ця ідея зміни має 2 важливі цілі: позбутися від накопиченого картон і зробити своїх улюблених дітей щасливими. А якщо ви розраховуєте скільки грошей ви можете заощадити на купівлі іграшок, то виходить, що ми вбиваємо не два, але три птахи з одним каменем!

Дитяча кухня своїми руками
  1. Для того, щоб реалізувати цю ідею, необхідно спочатку ознайомитися з запасом картонних коробок і знайти підходяще місце в будинку. Визначте макет майбутнього меблів.


  2. Марка з маркером місця, які потрібно буде вирізати повністю або тільки вигнути. Діти не зможуть дивитися процес байдужим!


  3. Коли всі деталі оформлення візьмуть на належну форму, можна взяти на оформлення. Є 2 варіанти оформлення поверхні: фарба з акриловою фарбою або пастою з самоклеючій плівкою.
    206504

  4. Навіть найменші деталі відіграють важливу роль у завершальному вигляді дитячої кухні. Дякуемо! Рідкий мильний дозатор Добре підходить до ролі міксера. І мийка може служити будь-яким широким посудом.
    Р

  5. Я думаю, що це блискуче!


  6. Чи можливо майбутній шеф-кухар в будинку?
    606268р.

  7. Маленькі господині складно відірвати від гри в такому куті - справжня мрія!




Ви не повинні зробити дитячий майданчик, який великий. Якщо в квартирі недостатньо місця, можна обмежити себе однією плитою і шафкою. Я знову захоплююсь зусиллям батьків, які не перестають забути щось нове, щоб очі своїх дітей пожовлися з радістю!

Якщо ви любите цю ідею реставрації, поділіть його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное