Що відбувається, якщо покласти оцет в пральній машині?

Білий дистильований оцет і яблучний оцет - чудові інструменти для миття будь-яких речей, видалення плям, догляду за різними тканинами!

Я використовую оцет протягом років. домашня мийкаІноді замочений одяг з важкодоступними плямами в ньому. З кожним днем я хочу поділитися цим!

Справа в тому, що звичайний оцет набагато більш доступний, ніж дорогі пральні вироби і плями, але ні в чому не поступається їм в ефективності ...





Миття в домашніх умовах
  1. Одна склянка оцту додається в пральну машину зберігати речі яскраві. Перевірити на новий одяг, який часто зникає після першого прання! Крім того, якщо оцет використовується під час миття, не буде білого мила розбавлення від порошку або інших миючих засобів, що залишилися на речі.





  2. Vinegar вбиває шкідливі бактерії всередині пральної машини! Це чудовий дезінфікуючий засіб. Форми в машинці Не буде починатися, не буде бруду і обов'язки, речі після миття будуть запахом.



  3. Якщо додати оцет в каву змийте, ви отримаєте природний кондиціонер! Навіть дуже жорсткі рушники будуть ніжними, як одяг ангела. мереживо, шовк, шифон і атлас – всі ці ніжні тканини не призначені для миття в машинці. Вимити їх вручну можна також додати оцет: речі стануть м'якими і будуть менш схильними до утворення складок.





  4. Vinegar є відмінним. пердятй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Додати пральня 1-2 склянки білого оцту, і все запалить білим. Плями поту, запахом парфуму, складними масляними плямами, слідами фруктового соку і тональним кремом - оцтом можна видалити всі ці бруди з одягу. Ми можемо сказати, що оцет є чудовим дешевим альтернативою сухому очищенню!







Я рекомендую вам цей перевірений інструмент! Якщо вам подобається результат, я буде дуже щасливим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное