Метод реставрації дилапідованого комоду

Здавалося б, хто його потребує. плаття Немає ящиків? Але якщо у людини є кравка для творчості, він може створити дивовижне, використовуючи будь-який доступний матеріал.

Це чудовий приклад предмету меблів, які повинні бути відкидані без думки! Але ця жінка знає значення речей і любить подарувати їм ще один шанс - другий життя цього комоду вразив мене.

Відновлення одягу
  1. Костюм дуже старий, але має ряд переваг - вигнуті ніжки в французькому стилі, велика ємність і досить міцний матеріал, з якого він виготовлений.
р.



Щоб трансформувати ящик, спочатку потрібно добре відшліфувати його частини і видалити рейки всередині: вони не будуть потрібні, ще не будуть ящики.



Тепер потрібно пофарбувати полки!



Я люблю локони на ногах комоду! Вони зачарують будь-який інтер'єр...



Правильно підібрані кольори є запорукою успіху у відновленні меблів. Чудове поєднання відтінків білого і коричневого робить комбінезон красивим!



Як виглядає вона. ручний одягй Чи не так красиво? Особливо приємно мати таке зручне місце, щоб сидіти!





Тепер я знаю, що робити з старим комбінезоном, який довгий час був змащений у своєму грандіозному гаражі! Хочу відтворити свій шлях і вписати його в зберігання взуття в передпокої. Комфортне місце для дачі буде дуже зручно.

Я впевнений, що вони оцінять!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное