2 склянки капусти пюре і 2 яйця перетворюються в «Чарівність глоду»: Я готую їх регулярно!

Я не здогадав, що основний інгредієнт був. Делікатний смак рослинного тіста, лунаючи ноти свіжої зелені - ідеальна закуска, відмінне доповнення до супу або м'ясного м'яса.

Приготувати корисні торти без дріжджів Дуже легко. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Я пропоную вам спробувати це. низькокалорійні Кожен, хто піклується про своє здоров'я і виглядає після їх фігури. Готові коржі можна посипати тертим твердим сиром і злегка запікати. Це мій сонник!





Хліб в духовці Інгредієнти
  • капуста
  • 2 яйця
  • пакет cilantro, можна замінити кріплкою або петрушки
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • 0,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. Нагріваємо духовку до 180 градусів, готуємо пергамент для випічки.
  2. Подрібніть капусту в блендері. Ви отримаєте близько 2 склянок капустиної маси.



  3. Поставте капусту суміш в чашу, придатну для використання в мікрохвильовці. Покрийте чашу харчовою плівкою. Помістіть в мікрохвильовці 2 хвилини, потім зробіть його, перемішайте підставу для тесту і поставте чашу в мікрохвильовці ще 2 хвилини. Ви можете використовувати духовку замість мікрохвильової печі.





  4. Давайте капусту охолонути і вичавити зайву рідину з марлею або кухонним рушником.



  5. Змішайте капусту, яйця, сік лимона, дрібно нарізану зелень. Посолити, можна поперчити за смаком і додати додаткові приправи до аромату: сушений базилік, коріандр, часниковий порошок підходить.



  6. Формуйте невеликий торт з тіста - ви отримаєте 6-7 штук. Помістіть їх на пергамент і відправте їх в духовку за 10 хвилин. Після 10 хвилин акуратно перетворюйте тістечка і запікайте їх ще 5-7 хвилин.



    3610Р. 4200Р.





Після перегляду відео, хороший апетит неминучий. Це як готують овочеві коржі.

про:blank

Дуже добре мати сметанні коржі, як млинці мій бабуся. Неат раундів, що нагадують тортили, можна заповнювати начинкою і подається прокат. Виберіть начинку на свій розсуд: засмажені гриби, нарізані кальмари, варені яйця, м'ясний кат - так багато варіацій цього страви просять на столі!

Бон привіт! Я хочу, щоб вони оцінили ці рецепти Печиво Варто.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное