Рак і чай: вчені знайшли посилання

Унікальна система загоєння Іван Неймивакін Більше і більше послідовників. Відомий лікар зламав всі стереотипи про лікарські засоби, серйозні захворювання і які ми використовували для виклику здорового способу життя.





Порада Д. Неймивакіна
  1. Кава, чай, мінеральна вода, компот - ці напої сприяють розщепленню клітин тіла! Для поліпшення всього тіла необхідно пити чистою водою без добавок, не менше 2 л на добу. Вода - це чистота електроліту, енергія, яка робить її роботою. мітохондріяй Причиною будь-якого захворювання є відсутність води в організмі!

  2. Половина похилого існування і рясне пиття може вилікувати навіть найстрашніші захворювання! Іван Неймивакін вважає, що навіть безперечно хворі завжди мають шанс відновити. Рак і СНІД є хворобливими умовами організму, викликаними поганим життям, відсутністю води і різними видами розладів харчування.
  3. До їди варто пити воду 10-15 хвилин - 1-2 склянки. Ця процедура допоможе розріджити кров і зменшити навантаження на серцево-судинну систему.
  4. Після їжі ви не можете пити, ви можете тільки полоскати рот водою. Соковитний сік не слід розвести з іншими рідинами! Якщо ви звикли пити після їжі води, чаю або кави, травні процеси поліпшать, організм вбере більше поживних речовин.
  5. Обов'язково пити воду на порожньому животі! Це закон, який ви можете платити за здоров'я без спостереження.
  6. Ви не можете їсти їжу, коли ви не хочете! Людина – це розумна система, яка працює в своєму ритмі, і в жодному разі не варто заважати.
  7. Важливо пити не кип'ятити, але поселену воду! Ви повинні покласти воду, щоб осідати ввечері, вранці злити 2/3 і прогріти до появи невеликих бульбашок на поверхні. Тільки така вода лікує всі захворювання і дозволяє клітину заповнювати живою рідиною.
  8. Спробуйте не їсти нічого після 7 p.m. Це запорука здоров'я: травна система повинна повністю відпочити!
  9. «Ви зробили зло до свого сусіда, щоб ви робили зло собі вперше.» Щоб бути здоровими, слід звертати увагу не тільки до фізичного аспекту вашого існування, але і до духовного. Нездорова душа - причина захворювань тіла!


Методи лікування ультрафіолету Іван Неймивакін Цілі люди без використання хімічних речовин! Я довіряю цей лікар і виконав присідання на неймивакіну систему щодня.

Ці секрети здоров'я з друзями, вони будуть назавжди вдячні!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное