«Дякую вам і з кожним днем! Бажано не пропустити, а потім печінку.

Ця новина порадує всіх, хто любить каву і не заперечує себе насолодою часом пиття склянки вина або інших алкогольних напоїв.

Кава сприяє відновленню печінки, захищає її від токсинів і продовжує молодості важливого органу! Але тільки якщо Зробіть правильну каву...





Як пити каву Кращий спосіб пити Очищення печінки - Середземноморський. Так багато центарів Середземномор'я, навіть не знають про те, які проблеми печінки.

Пити чашку свіжозвареної меленої кави без цукру вранці, потім пити її невеликим вершковим маслом. Доза масла, яка вписується на кінчик ножа буде досить. Найкраще сніданку 1 годину після чашки цілющого напою.

Кава - відмінна холеретична і буде працювати вранці, а також можливо: жовчний міхур повністю порожній. Чи не загрожувати ваше тіло?

Також. вершкове масло сприяє зниженню холестерину в крові і є профілактикою захворювань серцево-судинної системи. Ми пишаємося каву і радимо Вам приєднатися! Користь для тіла неймовірні, крім того, нові смакові відчуття! Насолоджуйтеся враженнями, ми зацікавлені.

про:blank

Якщо ви категорично не приймаєте ЦукеркиНе хвилюйтеся: можна пити напій з цукром для цілей здоров'я, але обов'язково - з вершками або молоком в цьому випадку. Печінка, як мозок, любить цукор і любить здорові жири, що містяться в молоці.

Скажіть своїх друзів, як очистити печінку з чашкою кави вранці! Бажаю Вам здоров’я.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное