Чому кладуть бісер на шпильку

Кожне серце жінки збиває швидше, коли вона ходить у минуле ювелірне вікно. Хороші речі піклуються про очі.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і мінімальні зусилля. Побачити цю ідею, я не можу пройти: красиві, як добре ці браслети!

Прості браслети, які вам потрібно.
  • англійські шпильки (розмір залежить від товщини зап'ястя)
  • бісер
  • гумка


Виробництво
  1. Виберіть намистину, яка легко нанизується на шпилькі. Головне підібрати потрібний колір, можна об'єднати бісер різних відтінків разом. Починаємо надягати бісер на шпильках, легко робити на плоскій поверхні.


  2. Щоб отримати оригінальний браслет, потрібно наповнювати близько 90 англійських штифтів з намистинами!


  3. Наріжте гумку по 2 і зробіть вузлик на одному кінці кожного шматка.


  4. Найцікавіше! Поставте гумку через шпильки отвори.


  5. Щоб зробити браслет виглядати акуратним, розташуйте шпильки таким чином і сміливо пропустіть гумку.
    Р.

  6. Коли робота практично завершена, спробуйте, чи підходить браслет для вашого розміру!


  7. Вимкніть додаткові кінці гумки. Жіночий браслет на руці Він готовий і занурює в її пишність!


  8. Експериментуючи з розміром бісеру, можна домогтися вражаючого ефекту.


  9. Ви можете вибрати золоті шпильки для вашого шедевра: також чудовий варіант!


  10. Для виготовлення браслетів можна використовувати не тільки намистини!
    3610Р. 4200Р.

  11. Браслет з бісеру своїми руками Будь ласка, зв'яжіться з нами Мій 8-річний син дасть мені подарунок. Чудова ідея для роботи з дітьми!


  12. Великий додаток до літніх суконь!


  13. Ідея для гемблінгу рукодільниць: намисто дрібних штифтів і намистин. Чудовий!


  14. Ймовірно, варто робити занадто...




Поділіться своїм друзям, демонструючи їх у цій статті! Творчість прикрашає наше життя, погоджується...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное