Що робити, якщо немає грошей на венеціанський гіпс

Декор квартири до Це цікаво! Сучасні дизайнери не припиняють нас цікавими і водночас дуже доступними ідеями: для копійки ви можете змінити свій будинок за межами визнання.

Я сподіваюся, що ви будете насолоджуватися цими оригінальними способами декорування стін! Розплідник, спальня, передпокій, кухня - будь-який номер стане набагато комфортніше, якщо ви намагаєтеся і застосувати свої творчі здібності. Якщо ви регулярно читаєте "Сайт"Ви не можете брати їх, тому нехай!

Оформлення стін
  1. Мередіт Макардль, відомий письменник, незвичайно прикрашений стіною будинку. Вона пофарбувала текст першої сторінки Гаррі Поттера і на стіні Філософія.


    Жінки писали текст вручну за допомогою проектора: вона просто об'єднала силуети листів, які були продані на стіну. Чудова ідея!




  2. Роликові візерунки популярні сьогодні! Це недорого і не в будь-який зручний спосіб прикрасити стіни.


    Шаблон оформлення стін Ви можете вибрати за вашим смаком, експериментувати з різними кольорами.




    Анотація, квіти, тварини - вибір візерунків великий, і така картина не займе багато часу!






  3. Ось ще один супер-ідея, щоб бути чесним, я любив його самим! Дуже легко зробити велику картину, яка прикрасить будинок. Ви можете використовувати звичайну душову завісу для цієї мети!


    По-перше, потрібно зробити дерев'яну основу, яка підійде за розміром.




    Наступний крок - витягти на підставі душової завіси з оригінальним принтом і закріпити її.




    Дядько! Вона виглядає фантастично, при цьому вартість будівництва недбала.




  4. Це як можна прикрасити стіну звичайною стрічкою! Я ніколи не думав про це...


    Доброго дня!




    Здавалося б, такий простий матеріал, але виглядає дуже незвично. Крім того, є легенди про міцність стрічки!






    Цікава ідея з використанням кольорової стрічки.




    Це також заслуговує на увагу: за допомогою гвоздик і простягається міцні нитки, можна прикрасити стіни таким чином!
    р.



    Вам просто потрібно зробити розмітку і приводити нігті в стіну.




    Потім просто витягніть нитки і прикріпіть фотографії до них!




  5. Ще однією відмінною технікою оформлення стін є акварельні малюнки.


    Стіна покрита базовим шаром фарби, після чого ми використовуємо водорозчинні фарби для отримання такого візерунка особливим шармом.




    Також є шпалери з акварельним принтом, але я думаю, що це цікавіше експериментувати з таким кресленням себе.




    Я дуже люблю! Чи подобається вам?
    Р





Доброго дня! Подаруйте друзям ці чудові ідеї, демонструючи їх нашу статтю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное