Який гінеколог ніколи не розповість: продукт, який знищує грибок, бактерій і неприємний запах.

Незабаром або пізно, будь-яка жінка змушена бачити лікаря з симптомами, що вона некомфортна розмова про. Червоність, статевий свербіж, набряк слизової оболонки, біль в нижній частині живота, поганий розплавлення ...




вагінальний - запалення слизової вагінальної порожнини, спровоковані патогенними бактеріями або грибами. Згідно з статистикою, кожна 3-я жінка, яка постраждає від неї.

Зрозуміти причина вагінальногоВажливо пам'ятати, що багато різних мікроорганізмів (фізичний і патогенний) живуть в вагінальному вигляді. Їх баланс залежить від віку жінки, способу життя, яєчної функції.




Ці фактори впливають на вміст глікогену в вагінальних стінах, які, перетворюючи в молочну кислоту в досить високу концентрацію (pH 4-4.5), не дозволяють поширення шкідливих бактерій. Алкалінове середовище в вагінальній бані може спровокувати гінекологічні захворюванняй

Поради ми пропонуємо звуки дивних, але це те, що деякі гінекологи дійсно зацікавлені в безпеці здоров'я жінки рекомендують жінкам!

Застосування антибіотики для лікування вагінальнихВи можете посилити проблему, викликаючи поширення грибкової інфекції. Хімічні речовини можуть викликати алергічні реакції і надмірну сухість.

Тим не менш, є і Натуральні засоби для нормалізації мікрофлори жіночі статеві органи і усунення небажаних проявів вагінального захворювання. Важливо: перед початком будь-якого лікування слід спочатку приймати тести і з'ясувати, які збудники провокують захворювання (бактеріальні або грибкові).




Відвар ромашки З давніх часів вона допомогла жінкам підтримувати своє здоров’я. 2 ст. л. сухих квіток ромашки залийте 1 л води, доведіть до кипіння і дайте настоятися 5-10 хвилин. Провести полоскання і дозування, з урахуванням тяжкості захворювання. Після нормалізації мікрофлори не можна використовувати ромашку.

Щоб запобігти виникненню вагінальних інфекцій, з'їсти достатню кількість ферментованих молочних продуктів, використовують нижню білизну з натуральних тканин, використовують м'які продукти, що містять молочну кислоту для інтимної гігієни.

Також важливо: Натхне ваш партнер полоскати перед статевим актом, щоб мінімізувати проникнення іноземних бактерій в вагінальну патологію.

Подбайте про здоров’я Ваших друзів: поділитися цією статтю з ними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное