Який ремонт говорить про відмінний смак власника

Я пам'ятаю час назад він був популярним, щоб зробити карту бажань. На великому аркуші приклеюється образ будинку, який мріяв, затишний автомобіль або краса, які вони хотіли виглядати як. Люди вважали, що яскраве візуальне зображення принесе їх ближче до своєї мрії!

Якщо я мав зробити карту, як це зараз, я б друкувати ці фотографії! Найдовший 96-річний бабуся вирішив продати свій незаперечний будинок. Але це можна сказати тільки про фасад будинку! Хороший ремонт., які можна спостерігати всередині - результат зусиль людини з відмінним смаком. Реальний антикварний!





Розкішний інтер'єр
  1. Передпокій в пастельних тонах. Першим враженням є найважливіше, і ви входите в цей храм благодатності з глухим серцем.
    Р

  2. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Нагадуємо мене про бутони терористичної чайної троянди, і хочу сидіти там.
    408250Р.

  3. Тут все так гармонійно, найменші деталі і локони створюють настрій свята. У кожному номері є окремий Всесвіт.


  4. Хочу розпочати ранок на кухні! Ідеально ...


  5. Куточок рожевий. Тут ви можете прочитати, зробити творчість, поговорити з друзями. Стара леді провела багато часу тут!


  6. Фіолетовий - улюблений колір чоловіка поважної жінки. Спальня в цьому кольорі дивовижна!


  7. Ще одна спальня, рожева. Тексти пісень, а це означає: Ви відчуваєте, що ви знаходитесь всередині кремового торта.


  8. Ванна кімната, де ви хочете довше зупинитися. Я дуже сподобалося свічник подібної лампи!


  9. О, я не можу поспілкуватися! Цей номер можна сміливо використовувати для зйомок: автентична декорація, не інтер'єр! Швидко позаду барної стійки ...


  10. Абсолютно чистий, акуратна пральня. Зрозуміло, що господиня добре переглядала будинок!


  11. Сад дуже хороший! Оздоровчі рослини доповнюють приємне враження від райського будинку. Бажаєте жити в одному?




Не судити книгу за її кришкою! Цей донор кращий ілюстрований. рафін Проста стара леді будинок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное