Чому ставити фрукти в рис?

Рис кидається під ноги молодят так, щоб їх життя був повним чашкою. Більше половини населення світу їсти насіння цієї рослини, і ми знаємо дуже мало про це!

Ризик Вкрай затребувані умови вирощування. Але примхливість може бути прощена, тому що незвичайні способи використання рису більше, ніж виправдати вартість його вирощування! Наприклад, якщо покласти незрілі плоди в рисі, вони дуже швидко зловлять: Я завжди це з абрикосами.

Кожен з цих ідей я хотів перевірити відразу, вони дуже спокусливі.





Властивості рису
  1. Декоративна підставка для зберігання ножів
    Вертикальний прозорий контейнер і рисові злаки все необхідне для створення зручного стенду для ножів. Рис прекрасно поглинає вологу, тому що при такому зберіганні ножі не будуть іржі і цвілі, так як іноді буває в разі використання дерев'яних підставок.


  2. Чистка страв з ділянками важко мити
    Чайник з вузьким нісом не так легко мити в ідеальному стані! Це добре, що є це просто життя рубати. Залийте 1 ч.л. рису в заварку, додайте кілька крапель миючого засобу і гарячої води. Закрийте чайник з кришкою, а отвір в носі пальцем. Гірська вода з рисом в чайнику за 1 хвилину. Після цієї чарівної процедури наліт з чаю зникне повністю!
    Р.



  3. Порятунок поганого телефону
    Якщо ви телефон падає Або ще одна рідина, відразу помістіть її в ємність сухого рису! Передплатити телефон з вищезазначеного, вийняти SIM-карту та карту пам'яті, акумулятор. Залиште бідну дівчину в рисі протягом 24 годин і ви збережете свій улюблений гаджет! Це один з найефективніших способів.
    , Україна

  4. База піску для пирога
    За допомогою рису дуже легко приготувати бездоганний патрон! Помістіть тісто в форму, покрийте його пергаментом, залийте рис в депресію, щоб вона повністю заповнює форму. Випікати піщану основу як звичайно. Дякую за цей метод, тісто буде добре запечена! Після цієї процедури залити рис в окрему можна продовжити за допомогою його для випікання відкритих пирогів: каша з таких круп не можна варити.




  5. Повітряний освіжувач
    Ви можете зробити рис чудовим. флейти Або ванна кімната. Візьміть половину склянки рису злаку і пропустіть близько 20 крапель улюбленої ефірної олії. Обрізати насіння. Згодом аромат може стати трохи слабким: не забудьте періодично стукнути міні-фресгер! Я люблю, що ви можете підібрати будь-який запах на свій смак. Я волію корицею ефірне масло ...




  6. Перевірка температури масла в каструлі
    Поверніть його. вершкове масло близько 5 малюнків. Якщо вони висихають, масло ще холодне. Якщо рис попросить і починає бульбашувати, це означає, що масло нагрівається до необхідної температури і можна сміливо почати варіння! Неприємний спосіб, не спрей.
    р.

  7. Захист прав
    Рис відмінно захищає інструменти від іржі, поглинаючи зайву вологу. Шуруповерти, молоток, плоскогубці - все буде безпечним і звуком, просто наповнять тон рисом і кладуть інструменти там.


  8. Очищення кавового шліфування
    Кожен, хто хоча б один раз в житті змащених кавових бобів, помітив, що жирні сліди на поверхні болгарки видаляються важко. А ось теж, рис допоможе! Так само натерти невелику кількість її в борошно, а болгарка стане як новим.


  9. Теплова подушка
    Ведуться з рисом ідеально замінять нагрівальний майданчик! Вам просто потрібно нагріти в мікрохвильовці на 1 хвилину. Дуже добре прогрівають пошкоджені зв'язки, холодні місця, для швидкого прогрівання холодного ліжка.


  10. Пелюшка іграшка
    З щільної товстої тканини можна пришити красиву іграшка для вихованця, а рис краще використовувати як наповнювач. Цей вид розваг обов'язково порадує вашого вихованця. Якщо додати трохи висушеного кішки до іграшки кота, він буде абсолютно радувати.
    138282 Р

  11. Маракас або ралат наповнювача
    Подивитися на це, це ідеальне місце! Дві пластикові ложки, порожній Kinder Surprise контейнер, скотч, деякі рис, це все, марака іграшка готовий. Я зроблю це.




Переваги рису Не тільки в його поживних властивостях, цей продукт допомагає на кожному кроці! Я впевнений, що вони оцінять їх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное