Американський лікар сказав мені! Продукт цих двох речовин відбілює пігментні плями дуже швидко.

Вплив сонячного світла, гормональних і вікових змін може викликати поява пігментація руки, спина, шия і обличчя. Пігментація також може виникнути через дефіцит вітаміну, генетичну схильність або проблеми печінки.





Як правило, вікові плями не запобігають загрози для здоров'я (наприклад, молі, наприклад), але виглядають непривабливі. "Сайт" бути ефективним шкіра-блюсерякі можна легко зробити в домашніх умовах.

Як видалити пігментні плями Інгредієнти
  • 1 червона цибулина
  • 1/2 ст. яблучного оцту


Підготовка та застосування
  1. Зріжте баночку дрібно.


  2. Нарізані цибулі розміщують в чаші блендера і заливають яблучний оцет. Збережіть його.


  3. Отримана маса штама. Замочити в приготованому бавовняному тампоні і протерти пігментні плями. Повторити процедуру щодня, після 2-4 тижнів шкіра буде придбати однорідний колір.
    р.



Дивіться докладне відео про те, як можна забувати про пігментні плями назавжди.

про:blank

Перед початком будь-якого блювотніКонсультація лікаря-дерматолога для визначення наявності меланоми. Також буде корисно проводити тест на чутливість до отриманих коштів.

І все ще пам'ятайте, що легше запобігти появі пігментних плям, ніж потім відбілити їх. Ваше ім'я кремовий Варто мати хоча б мінімальний захист сонця. А якщо ви їдете в пляж, не забудьте скористатися спеціальним захисним обладнанням.

Цей рецепт і друзі можуть бути корисні, поділитися з ними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное