Я зробив відбілювання на пораді моєї матері-в-прави. Я хочу поділитися секретом з вами, це щось!

На жаль, білий Вони мають схильність втратити непристойність і білизну. Багато господиня в спробі повернути колишнього світіння одягу відварити його або відбілити його за допомогою «Білі».

Але такі методи боротьби часто закінчуються тим, що тканина втрачає свою міцність і швидко розбиває. Сьогодні "Сайт" Як надати вироби легкої тканини вдруге життя!





Як повернути білизну до речей Вам буде потрібно
  • кристали перманганату калію
  • господарсько-супа






Прогрес роботи
  1. Після змочування білих речей в воді необхідно ретельно мити їх господарським милом, приділити особливу увагу місцям, на яких присутні плями.


  2. Потім потрібно розвести невелику кількість перманганату в склянці води. Він повинен бути темно-пурпурною рідиною.
  3. Далі слід взяти велику миску і залити достатню кількість води, щоб вона потім повністю покривала речі.
  4. Потім потрібно додати розбавлений марганат калію в чашу і перемішати воду до однорідного кольору.


  5. Після цих маніпуляцій необхідно розмістити милі речі в чаші готової води і залишити їх на 2 години.
  6. Після двох годин слід промити речі теплою водою.


р.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу Як відбілити речі будинкуПоділитися статтю з ними! І ми підготували для вас ще один корисний лайфхак, який допоможе відновити порядок в шафі для одягу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное