Як використовувати каштани

Осінь не є причиною падіння в меланхолію. У будь-якому сезоні є свої переваги!

Каштани, які в цей час року під ногами ставку, є серйозною причиною, щоб знову піти на прогулянку в найближчому парку і дихати свіжим повітрям, приймати більший кошик з вами.





Що робити з каштанів
  1. Щоб очистити зуби
    Порошок з каштану можна не тільки поліпшити ясна, але і відбілити зуби на 1 тон! Досить очистити каштан від коричневого шкірки, висушувати біле ядро і подрібнити в борошно - готовий природний засіб для гігієни порожнини рота.



  2. Для купання.
    1 ст.л. порошок каштану Залийте 0,5 л води і залиште на ніч. Наступний день покласти каструлю на вогонь, довести до кипіння і, після процідування, залити в ванну. Цей корисний добавка покращує кровообіг в шкірі, надає тонус, омолоджує.



  3. Для прання.
    Порошок кінського каштана відмінно підходить для прання, що діє як мильний горіх. Має приємний запах і піклується про шкіру рук.



  4. Для миття волосся.
    Ви будете здивовані, але після тільки місяця миття волосся з кінським каштановим порошком, сальні залози голови нормалізують, повністю. зупинити випадання волоссяЇх зростання прискорюється!



  5. Для обличчя.
    Змішайте 2 ст. порошку каштану невеликою кількістю води до утворення грейл, нанесіть на шкіру, залиште на 10 хвилин, потім ретельно промийте теплою водою. р.



  6. Для душу.
    Якщо порошок каштану підходить для щітки зубів, миття волосся, миття, після чого як гель для душу обов'язково підійде. Приготуйте таку милосердя «запалення», а для аромату додайте пару крапель улюбленої ефірної олії.



  7. Для споживання
    Можлива тільки харчова їжа. каштан (Кінь каштан не один з них). Вони смажені, запечені, мелені горіхи додають до випікання і використовуються як кавовий замінник.



  8. Для боротьби з попелицею.
    10 ст.л. каштанового порошку в каструлю, додати однакову кількість води і варити протягом 20 хвилин. Після охолодження фільтра і залити пляшки обприскувачем. р.



  9. Для масажу.
    Кінський каштан - найцінніша сировина для приготування масажних сумішей. Особливо корисний тим, хто страждає варикозними венами, радикулітом, артритом.



  10. Боротьба з міфами
    Сумки з каштанами, викладені на полицях в шафі, відлякують мофлі, а також знищать їх личинки. Не забудьте про кухонні столи: залиште тут каштани!





Каштани мають дуже видатні властивості. І знайти їх в іржі листя можна перетворити в захоплюючу гру з дітьми! Я знаю, що я хочу зробити цей вечір...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное