Жирний мінус! - 4 кг в 3 дні навіть в 40 років, додати в воду ввечері ...

Майже кожен любить картоплю, цей смачний і поживний рослинний, але мало хто знає, що з його допомогою ви також можете схуднути!





Картопляна дієта Ви можете сміливо зателефонувати в найсмачніші та приємні страви. Призначений тільки для 3 діб, так як будь-який моно-диет.





Картопляна дієта для схуднення Картопляний сезон - найбільша придатний період для дієти картоплій Саме в цей час кореневі овочі мають найвищу поживну цінність.





На картопляній дієті дуже легко сидіти, тому що картопля поживна, живить, є багато рослинного білка в ньому. Кефір благотворно впливає на травлення, а також багатий білками.

  1. Перший день
    Сніданок: 1 варена картопля без солі, 200 мл низькожирний кефірй
    Обід2 запечена картопля (можна посолити трохи), чашка зеленого чаю без цукру.
    Діннер.: 2 склянки низькожирного кефіру або кефіру без добавок.
  2. Четверте меню
    Сніданок: 200 мл кефіру.
    Обід2 запечена картопля (можна посолити трохи), чашка зеленого чаю без цукру.
    Діннер.: 1 варена картопля без солі, 200 мл нежирного кефіру.
  3. Четверте меню
    Сніданок: 1 варена картопля без солі.
    Обід: 1 варена картопля без солі, 200 мл нежирного кефіру.
    Діннер.: 200 мл кефіру.


Дуже важливо пити 2 склянки води з лимонним соком ввечері. Бажано просто перед сном. Для склянки води половина лимона. Лимонна вода посилить ефект картоплі, тому що цей чудовий засіб коригує всі травні процеси. Неймовірна легкість вранці!

Я люблю картоплю, тому для мене важко дотримуватися більшості дієт, тому що цей кореневий урожай практично всіх систем втрати ваги є першим в списку винятків.

Коли я дізнався про дієту картоплі, я вирішив спробувати його. Це дійсно працює! Головне - пити не менше 1,5 літрів води в день і думати про добре.

Поділіться враженнями від дієти картоплі в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное