Бубновський: «Якщо ви починаєте боляче коліна або нижню спину, пам'ятайте: ніколи не торкайтесь ...»

Я не можу вірити, що цей чоловік і успішний лікар, який прогулявся на горах протягом 27 років! Після нещасного випадку він був в серйозному стані, але не відмовився. Разом з травмами та патологіями Сергій продовжує жити повністю і розвивав систему загоєння, яка допомогла йому повернутися на ноги, і тепер допомагає своїм багато пацієнтів.

Вправи Сергія Бубновського Це шлях до істинного здоров’я. Лікар закликає відмовитися від великогабаритних шарів, потепління компресів, корсетів, знеболювальних машин. Не відчуйте себе. Це єдиний спосіб позбутися від болю в будь-якій області хребта і стати здоровою людиною!

р.



Ми повинні пам'ятати, що життя - це рух. Люди пам'ятають це лише тоді, коли вони втрачають здатність переходити і переходити до фахівців. Головне не запускати себе, не довести тіло до страшного стану з власної ліньістю!

Сергій Бубновський вважає, що головний фактор здоров’я хребта м'язи, через які проходять нерви і судини. Якщо ви працюєте з ними правильно, ви можете досягти вражаючих результатів!

Звісно, перш ніж почати здоров'я гімнастики, необхідно звернутися до фахівця. Після того, як ви повинні розуміти, чи може пацієнт згинатися або не, чи допустимо відштовхування. Після того, як лікар визначає сутність проблеми, краще лікування вправи.





Гімнастика Сергія Бубновського зміцнює м'язи шиї, плечі і живота. У цьому відео лікар пояснює, як робити прості вправи, як правильно дихати під час гімнастики. Чудові вправи знімають спазми, розслабляючи і зміцнюючи м'язи. Вони допомогли позбутися від проблем здоров'я для тисяч людей.

про:blank

Лікар розділяє тіло на 3 розділи. Перший поверх - ногий Необхідно облаштувати для поліпшення кровопостачання нижнього тіла. Відсутність кровопостачання цієї зони призводить до простатіту у чоловіків і захворювань матки у жінок.

Другий поверх - торсо, спинка і м'язи грудейй Для регулювання роботи цих м'язів потрібно виконати вправу для преса, в якому задіяні багато інших м'язів. В той же час необхідно правильно дихати!

Третій поверх - секція шиїй Якщо шия і голова боляче ввечері, це свідчить про відсутність кровопостачання в цій області. Будь-яка фізична активність корисно виправити ситуацію.





Ще один чудовий комплекс, який допомагає відновити і вилікувати суглоби. Якщо з настанням холодного сезону суглоби починають збивати і викликати неприємні відчуття, обов'язково варто спробувати це. гімнастика! Я консультую мій бабуся.

про:blank

Дійсно, комплекс найпростіший! Він підійде навіть загартований мережива ...

р.



Здатна людина - людина з міцними, здоровими м'язами. Якщо ви навчаєтеся регулярно, подбайте про своє тіло, навіть серйозні проблеми відреагують! Я дуже сподобалося вправи, представлені Сергієм Бубновським в цих відео: це дуже просто зробити і відразу стає простіше, навіть якщо у вас є помітний задній або шиї біль.





Поділіться з друзями нашої статті: для того, щоб допомогти людям піклуватися про своє здоров'я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное