Як приготувати татарські мішки бармак

"Бармак" перекладається з Татара, як "фінгерів", тому, ймовірно, ці маленькі називаються так. боксерки!





Крунчи, але плавлення в роті, ці рулони готують дуже швидко і легко. Рецепт не передбачає використання ні розпушувача, ні соди, ні дріжджів. Прості і смачні тістечка з доступних продуктів.





Печиво з горіхами інгредієнти
  • 200г сметана
  • 25г вершкове масло
  • 250г борошна
  • 1/3 ст.л. солі
  • 80г цукру
  • 1 ст. л.
  • 80г горіхів
  • 2 ст.л. цукрового піску


Підготовка
  1. Приготувати. Пакетиподрібнити горіхи в невелику кришку, а потім перемішати їх цукром і водою.


  2. Для приготування ПакетиЗмішайте вершкове масло зі сметаною і сіллю, додайте борошно. Тісто повинна бути еластичною, щільною консистенцією, як для пельменів.
  3. Розкачати ковбасу, відокремивши для зручності частини тесту. Наріжте ковбасу на шматочки, кожен з яких розгортаємо торт діаметром близько 10 сантиметрів. Покласти 1 ст.л. начинки в центрі і розкачати рулетку. Виконайте однакові маніпуляції з рештою тесту.




  4. Покладіть рулони на чашу, накриту папером для випічки. Відправте лоток в духовку, нагріваємо до 200 градусів. Випікайте печиво протягом 30 хвилин, поки ви отримаєте красивий золотий колір, але будьте обережні не сушити!
  5. Викласти цукрову пудру на рулонах.
    Херсон8674



Моя сім'я завжди хвилюється, коли я запекла цей cookie! Я намагаюся запаперувати їх частіше, особливо, оскільки це не робить мене багато проблем, і сумки дійсно багато!

Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное