Молитва до Святого Миколая

Не всі вірять в диво і владу молитви, але якщо є неприпустимі труднощі в житті, можна тільки молитися. Микола Михайлович був особливо відроджений в сім'ї, бо це ім'я мого батька. Я відомий з дитинства образ цієї приємної старої людини, його обличчя здається таким добрим і розумінням.

Микола Чудотворець Почуття молитви мільйонів віруючих і є посередником між звичайними людьми і Верховною Радою. Він здатний допомогти вилікувати серйозну хворобу, знайти сімейного щастя, дати народження дитини, змінити долю для кращого. Ніщо неможливо для нього!

Ви відчуєте, як вона стає простіше на душі. Православна молитва Микола Чудотворець є одним з найсильніших. Головне, що вона є щирою.





Молитва до Святого Миколая Чудотворця та чесного святителя Христового Миколая! На всіх світах, вислухавши багатозначні мирство і невичерпні дива моря, духовні фортеці втомилися, і я хвалю вам коханцю, благословенному Святому Миколаю: але ви, як ніби у вас є сміливість Господа, з усіх злаків свободи, може я закликати вас: Радість, Микола, великий дивний працівник, радіс, Микола, великий дивний працівник, радіс, Миколай, чудовий диво працівник, радіс, Миколай, великий дивний Чудотворець!

Ангел в манері земної істоти всіх істот Creator; побачив благодатність вашої душі, благословлений Миколай, навчить вас всіх, щоб випити до вас:

Він народився в хребтах ангелів, хоча він чистий в м'ясці; радіс, і хрещений водою і вогоньм, для нього святий в м'якоть. Радість, народження ваших батьків дивовижна; радіс, сила духовної дівчині ясно на Різдво. Радість, О сад землі обіцянки; радіс, квітка божественної посадки. Господи, ви віртуозний вин Христа; радіс, ви дивовижне дерево раю Ісуса. Радість, корона раю; радіс, О світ аромату Христа. Ви будете відхилятися від вас, радіти привезенню вами. Радість, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець!

Поцілунок в образі баранів і вівчарів; радіс, хмільний очищувач моралі. Доброго дня, родзинки великих прийменувань; радіс, святий і чистий житло! Життєрадіс, омнісний і любий світильник; радіс, золотий і чистий світло! Привітання, гідність ангелів, для розмови; радіс, хороші чоловіки, для ментора! Господи, О правила благовірної віри; радіс у образі духовної рівності! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Радість, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець!

Досягнення, доставка з сорбу; радіс, алми грації. Насолода в злиці персидора; радіє в хороших бажаннях лінійки. Радість, O Speedy Comforter в неприємності тих, хто є; радіс, О страшний караєр тих, хто відступає. Господи, О дива абіса, залита Богом; радіс, за закон Христа написаний Богом. Привіт, ви, хто міцний в будівлі; радіс, ви, хто прямо в підтвердженні. Виконується радіс, для того, щоб ви всі плащі; радіс, для вас все правду виконано. Радість, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець!
Здравствуйте, всі цілющі джерела; радіс, більш рясні страждаючі помічники!

Раджуй, О дач, сяйво в ночечку грішних блукань; радіс, О небодильно роси в спеку праці тих, хто є! Радість, О підсвіт, для тих, хто вимагає процвітання; радіс, підготуватися до тих, хто просить достатку. Зайдіть, багато разів попередили клопотання; радійте, поновлюйте старі сіро-волоські сили! Радість, багато помилок від істинного способу до звинувачення; радіс, таємниця Божої вірні слугі. Для того, щоб ми трампліну на вашу заздрість; радіс, для вас ми коригуємо гарне життя. Радість, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець!

Зустрілися з вічною справою, радіти, дарувати некоректним багатством! Доброго дня, хто невичерпний для життя! Радість, утримання від повстання і війни; радіс, безкоштовно від рабства і неволі! Найчарівніша в неприємності, допитливість; радіс, великий в непритомності, протектор! Радість, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець!

Надія, О Ілюмінація Триолярного світла; радіс, О День Неwanted Sun! Вишуканий, O свічки, піднятий лаймом Divine; радіс, для вас вислухали демоніку полум'я безглуздості! Насолоди, які спалюють казеї; радіс, відбій, який відлякує тих, хто спокусить. Привіт, вірний учитель розуму; радіс, таємничий викладач розуму! Поклоніння, для поклоніння істоти було розтоплений на вас; радіс, для вас ми навчимося поклонятися Кристелю в Трійці! Радість, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець!

Зустрілися, всі віртуї були дзеркалені; радіс, всі, хто прийшов до вас міцні! Господи, згідно з Богом і матір'ю Бога, всі наші надії; радіс, благодать здоров'я і спасіння душі! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Радість, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець, радіс, Микола, чудовий Чудотворець!





Звісно, краще навчати слова молитви серцем, але можна просто врятувати їх і перетворити до святого, коли виникає необхідність.

Молитва Святого Миколая Чудотворця Допомагає відчути підтримку небесних сил і впоратися з будь-якими неприємностями. Промити коханим, вона схожа на поцілунку в серці, як кращий прояв догляду за ними.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное