Що можна зробити з десятками дерев'яних паличок

Ця ідея порадує всіх, хто не підніме руки, щоб купити справжню ялинку на свята. Патетична дерево!

Все, що вам потрібно, є десятки хвостовиків, зібраних в парку або в дворі. Зручність. святковий Дуже дякую! Такий декор стін може бути виконаний воістину оригінально, вказавши своє почуття стилю в неї: немає обмежень на творчість. Переглянути відео, гарантувати домашній шедевр!





Як зробити ялинку своїми руками
  • 10-20 дерев'яних паличок різної довжини
  • пила
  • близнючки
  • свінгери
  • гірлянда
  • Новорічні іграшки


Виробництво
  1. Чисті хвостовики з невеликих сучків, викладають за розміром так, щоб вони нагадують ялинку - від невеликих паличок до досить довгих. Регульувати розмір паличок за допомогою осі при необхідності.


  2. Ось всі палички разом, починаючи з найдовшого елемента. Коли ви отримаєте до вершини, не відрізати кінці близнюка: ця декоративна ялинка буде мати верхню, як звичайний!


  3. Залишилося закріпити стильну ремесла на стіні і прикрасити її гірляндою. Чудовий. дерево своїми руками на Новий рік готовий. Я люблю цей мінімалістичний дизайн! Краще штучне пластикове дерево, я думаю.


  4. Ви можете прикрасити це диво з хитрими іграшками, конусами, елементами домашнього декору. Приїжджайте, масу!
    595036

  5. Також використовуються тварини. Зірка! Він чудово виглядає.


  6. На фоні такої ялинки я хочу взяти сімейні фотографії!


  7. Я б прикрасити домашню ялинку з домашніми імбирними бісквітами та скляними краплями різних кольорів, які можуть відлити незвичайно красиві тіні на стіні.


  8. Яскравий дитячий варіант декору!


  9. Творча ялинка своїми руками Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!




Простий відеогід допоможе створити ідеальне дерево! Я можу відчути настрій, що виникає в антизі свята.

про:blank

Я сподіваюся, що це смілива ідея. домашня ялинка зачаровує! Надішліть нам фото інтер'єру вашого будинку, оформленого на свята, ми будемо раді захопити. І будьте впевнені, що ця стаття друзів, багато хто хоче втілити в життя чудові ідеї!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное