Прованс курячий рецепт

"Сайт" Дуже смачний, але дуже смачний фетіш-чикенй Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, це щось!





Курка "40 зубчиків часнику" (Полетовий ау 40 гусячий в’язниця) - класична страва провансальної кухні, яка з часом набула безліч варіацій. Залишилося незмінно: 40 зубчиків часникуХто заповнює сам птах, кухня і навколишня зона неможливий апетитний аромат!





Курка з часником Інгредієнти
  • 1 куряче зважування приблизно 1,5 кг
  • 40 зубчиків часнику (3-4 голови часнику)
  • 1 ст.л. білого сухого вина
  • 1 ст.л. сухих прованських трав
  • 50г вершкове масло
  • сіль, чорний мелений перець за смаком


Підготовка
  1. Тепла духовка до 180 градусів. Замочена курка просочена в солі і перці всередині і виходить.
  2. У вигляді випікання товстим дном або качки, розігріти вершкове масло і злегка обсмажити його очищено часникй
  3. Помістіть птах у вигляді безпосередньо на підготовлений часник, посипте прованськими травами, залийте Виноградй Не забудьте зав'язати ваші курячі ніжки першим!


  4. Відправте курку за 1 годину, не забудьте накрити кришкою або фольгою. Потім зніміть кришку, залийте тушку соком і варіть ще 30 хвилин до появи скоринки іржі.






До речі, не відкинути часник після випічки! Він пом'якшує і поєднується з соком курки, вина і ароматом трав, перетворюється в вишукане поширення, яке добре послужить тостом або м'ясом. Далі я додаю всіх 60 з них!





Запрошуйте своїх друзів у французькому стилі, я впевнений, що вони запитують рецепт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное