Які небезпеки регулярного хліба? Їжа хліба з...

Моя сім'я завжди поважала хліба, запам'ятовуючи родичів, які загинув під час голодного удару. Як ви не любите хліба або відмовляти його? Використовується для з'їдання з різними стравами ароматних скибочок, які використовуються для приготування сендвічів. Один шарф. Магазини Нещодавно він став досить різним за смаком, швидко погіршує, не той же запах.

Вимкнено, термофільні дріжджі, які зараз використовуються в хлібопекарській, можуть впливати на якість хліба і шкода здоров'я людини! Завдяки цим дріжджам, тісто підходить протягом години, і один раз хліб був приготований на дріжджах з хміль і він прийшов на добу!

Крім того, грибкові захворювання тепер надзвичайно поширені. Майже всі вони мають: 80% дорослого населення та 95% дітей. Крім того, ці недуги не завжди можна вилікувати аптечними засобами, або лікарськими засобами дають короткостроковий ефект. Микоз шкіри ніг і нігтів, гриб слизових оболонок - добре, хто не чув цього зараз?





Дуже важко відмовитися від придбаного хліба, але є хороші причини для цього. Це мертва їжа. дріжджі, які споживаємо хлібом, потрапляють в капсули клейковини. Вони випускають з цих капсул в кишечнику, починають розмножуватися там і порушити мікрофлору, подразнити слизову. Також дріжджі паразитують в крові, споживають вітаміни і мікроелементи!





Дріжджі осідають в кишечнику, а їхні секрети Вбити корисний myclofloraнеобхідний для нормального функціонування. В результаті виникають процеси травлення, поглинання корисних речовин. Імунність стає слабким, обмін речовин порушується, і людина різко набирає вагу!





Варто навчатися випікати домашній хліб або купити без дріжджів. Як тільки ви перестаєте харчуватися покупками. дроваВи помітите позитивні зміни вашого тіла. Стан шкіри і волосся поліпшить, травлення поліпшить, пара зайвих кілограмів негайно зникне!

Якщо у вас виникли будь-які грибкові захворювання у вашому житті, обов'язково слід зупинити вживання хліба з магазину, щоб запобігти рецидивам. Розкажіть про це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное