Чому посипати сіллю на дверцят?

У багатьох народів світу сіль символізує чистоту і спадковість. Не дивно, що це також в терапії. Сіль вже давно використовується при очищенні процедур для душі і тіла по всьому світу, а його головна перевага - використання солі. позитивний зарядякий він містить.

Не можна посипати сіллю, це не добре. Ми не погоджуємось з цією заявою, цілком застарілою. Маленька сіль на дверцятах захистить будинок від проникнення мурах, бліх та інших помилок. Соля на дверцятому займе злий дух від будинку. Захист мешканців будинку від пошкодженьй

Моя мама робила це надовго: захистити від вологості круп і спецій на кухонних шафах, розміщує невеликі ємності солі в куточках. Також сіль допомагає з миттям: якщо додати ручну сіль в пральну машину, то речі обов'язково не сидять!





Звичайно, сіль дуже практична речовина. Він здатний блиск срібло, мідь, латунь ... Але більш важливо, що я хочу сказати сьогодні, що сіль може очистити вашу душу негативної енергії.

Сіль здатний приваблювати і поглинати негативну енергію протягом декількох хвилин, тому ми пропонуємо вам не витрачати час і почати розслаблення! Очищення енергії Все це потрібно, хоча б іноді.

Для очищення терапія вам знадобиться ємність, в якій можна стояти дві ніжки і відчувати вільний, а також пакет звичайної кам'яної солі. Дотримуйтесь простих інструкцій для досягнення гармонії.

Сіль-очищення обряду
  1. Вирішуйте себе від шуму, людей та інших відволікань. Це можна зробити як в кімнаті, так і в свіжому повітрі.
  2. Поставте сіль в бак. Не шкодуйте!
  3. Посолити і розслабити ноги.


  4. Починайте психічно відправляти всі негативні думки, враження і турботи під ногами, вражаючи, як все погано йде в сіль. Не соромтесь рухатися, це тільки для кращих! Чим більше енергії ви даєте, тим краще очищення буде йти. Ти можеш трамвай, хребта і навіть стрибати, хрусткі сіллю з ногами, хрупіння або казка: «Я позбавляюся від поганого настрою» або «Щоба, невдача!».


  5. Коли ви відчуваєте, що негативність йде, очищайте ноги і чекайте трохи, щоб почати останню стадію терапії поновленою міцністю.
  6. Решта сіль ретельно збирається в сумці і промивається в раковині, туалеті або бері - так сіль буде очищати себе водою і землею. Не забудьте подякувати їй.






Дізнайтеся більше про те, як поставити своє життя для того, щоб сіль, ви дізнаєтеся з цього відео. Реальне життя починається зараз, прямо зараз. Якщо ви щиро вірите в силу обряду очищення солі і регулярно проведете диво. Що ви ніколи не мріяли, перш ніж прийдете в життя.

про:blank

Очищення енергії і соляна Для всіх, хто переживає труднощі життя і часто в поганому настрої. Перевірити, це працює!

Ця процедура стає більш корисною, особливо як емоційний розряд. Тепер сіль може бути додана не тільки стравам, але і до щоденного розкладу.
Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Зроби найкращу! І, звичайно, поділитися нашою статтю з друзями...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное