Будьте пильними! Не купуйте сир, якщо ви бачите його на упаковці.

Якість твердих сирів Не може бути дешевим. Все, що має невелику вартість, фарширована пальмова олія, молочний порошок, сої, стабілізатори, аромати, консерванти. Це не їжа, це покарання для будь-якого живого організму.

У мене є величезний запит для вас, шановний читач. Ніколи не їсти твердий сир, повністю відмовитися від його використання, якщо ви купуєте дешеву сирну продукцію, якщо кошти не дозволяють купувати шматочок сиру дорожче. Краще вживати сир рідше, але вибрати хороший, здоровий продукт.

499 р.



Я напишу докладну статтю про те, як вона шкідлива. сирЯкий удар до підшлункової залози і печінки безтурботних споживачів. В даний час, просто бег: не їсти цей filth і ні в якому разі годувати його дітям!





Сир в вакуумній упаковці або загортання в харчовій плівці не претендує на користь. Необхідно придбати сир відрізаний від усього кола. Це збільшує шанси, що продукт не містить шкідливих домішок, або принаймні містить їх у меншій кількості! Варто звернути увагу на млинціНе варто тріщин і наліт, інакше існує ризик купити шкідливі бактерії разом з сиром, і просто купити дорогі, але абсолютно безсмачні сири.

Єдиний візерунок, однорідна структура сиру, гладкі симетричні отвори на сирі - всі ознаки хорошого продукту, не підробки. Але є витончені, хитрі підробки! Є тест, щоб переконатися, що сир дійсно хороший.





Цей тест слід проводити на кімнатній температурі сиру, попередньо знімаючи його з холодильника. Отримати вниз. млинці прямий кут. Сир не повинен тріщини на вигині! В іншому випадку це сумна підробка.





Сир, який легко обсипається і розсипається, не варто їсти в будь-якому випадку. Це чистий пальмовий масло, змішаний з невеликим молочним порошком і барвниками! Такий сир може бути красивим кольором, мати гладкі, симетрично розташовані отвори. Але краса цього виробу схильна.

Якщо сир нагадує пластилін, ніколи не купуйте його, але дайте його до бездомних тварин. Навіть вони не їсти його...

про:blank

Паломна олія - всього жиру. Проблема полягає в тому, що коли ви їсти кілька штук сиру, що містить пальмова олія, ви споживаєте вражаючу кількість жиру. За кілька днів вперед! Такий неякісний жир як пальмовий масло закупорює судини, завдає шкоди травленню, сприяє збільшенню ваги і не приносить ніякої вигоди організму.





Будь ласка, не купуйте сирні вироби. Я сподіваюся, що ці поради допоможуть вам орієнтуватися на ринок сиру і їсти тільки якісну їжу! Дайте цю статтю коханим, подбайте про своє здоров'я.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное