Що робити, якщо ви успадкуєте старе собака?

Герой даної статті економить кошти на більш ніж один рік. Купити 2-кімнатну квартиру в цегляному будинкуй «Що таке Хрущов, але власне!» він проголошений. Я збираюся розпочати ремонт трохи більше. Але шукаючи ситуацію навколо, головне не втратити серця і ентузіазму.





Можна жити, але так само часто буває з майстрами, своїми руками почали змивати передчасно. Вирішили зробити ремонт поступово, так як зібрані кошти.





Шукаю вперед, я кажу, що процес тривав не менше 3 років. І це те, як це було.

Майстер вирішив розпочати трансформацію свого будинку з ванною і туалетом, поєднуючи 2 мікрокоси в щось, як нормальна ванна. Для вирівнювання стін найбільш прийнятний і доступний чоловік вважається гіпсокартонй





З міцного металевого профілю він зробив каркас під умивальником.





Новий водонагрівач і водозведення. Верхня гаряча, дно холодна.





Баня подіум успішно закриває гарячу водорості.





Плитка, підсвітка, полки і дзеркало (за особливим замовленням дружини).





Для ремонту в інших кімнатах чоловік також вибрав hipsocatone.





Шельф і ніша для телевізійного профілю.









За словами майстра, його дружина працювала на кольоровому розчині інтер'єру та дизайну.





Плити OSB дозволяють класти ламінат на підлогу без проблем. Ремонт спальні завершено.





Це поворот коридору. Профіль і гіпсокартон для цього майстра все ще є пріоритетом! Він визнає, що він втратив майже 7 см простору з стіни, але не шкодує, тому що важко впоратися з пілінгом старої штукатурки і прокладаючи новий без фахівців.









На підлогу ламінат з переходом на плитку.





Фінал. Балки на стелі фалшвуд, ліхтарі, декор стін зі штучним каменем ...





, Україна



Будь-який, хто відреставрує кухню, знає, як його трудомісткий.





Мистерійне вікно ванної кімнати вдало закривається піною.





Людина частково перепроектувала приміщення, зменшуючи довжину стінки між кухнею і вітальнею.

499 р.



Плитка на підлозі чудова! Фартух на стіні виготовляється з гіпсокартонних плит, відкритого миючим лаком.





У вигляді такої ж кладки білої цегли прикрашають стіни, що з'єднують кухню і вітальню.





Холодильник відмінно вписується в нішу. Я не знаю кухні!

6964969



Браво до саморобки! Скільки міцності, майстерність і терпіння потрібні, щоб зробити ремонт в старій квартирі своїми руками. Я ніколи не втомився захопити таких людей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное