Я купую листкове тісто в пачці! Не можна протистояти – все займе максимум 30 хвилин.

Довгий сон. Баклава - і тут! Я зізнаю, що я припинив часовий процес підготовки тесту.





Але з цим рецептом все займе максимум 30 хвилин (не підрахунку, звичайно, процес випічки і просочення). ласощі, які зачарують будні дні і прикрасить вихідні!

Баклава з листового тіста Інгредієнти
  • 500г шаровані дріжджові тісто
  • 2 ст.л. очищених горіхів
  • 150г цукру
  • 150-200г мед
  • 100г вершкове масло
  • 1 ч.л. меленої кориці
  • 0,5 ч.л. мелена кардамон
  • 1 жовтка (для змащування)
  • 80 мл води


Підготовка
  1. Приготуйте інгредієнти: тісто пилки, вершкове масло шліфують. Посмажити горіхи в сухій сковороді, подрібнити в кришку, змішати з 1 ст. цукру, корицею і кардамоном.
  2. Заморожені тісто тонко розгортають і нарізають шарами, відповідними розмірами форми, в якій буде запечена баклава.
  3. На змащену миску або форму викласти перший тонкий шар тесту. Трохи змащуємо поверхню тесту маслом і щедро посипаємо горіховою сумішшю. Обкладинка з наступним шаром тесту. Продовжувати укладати по черзі тісто і начинку, не забуваючи змащувати поверхню маслом. Верхній шар повинен бути з тіста. Змастити його жовтком.


  4. Тепла духовка до 180°C. Наріжте баклаву на дрібні ромби і запікайте 40-45 хвилин до утворення золотистої скоринки.


  5. В той час як баклава випікають, варять. медова начинкай Поставте воду з залишився цукром на вогонь, доведіть до кипіння і варіть, помішуючи, 5-7 хвилин. У оригінальному рецепті мед додають до кипіння цукрового сиропу і варять ще 3 хвилини. Я віддаю перевагу, щоб зберегти всі корисні властивості меду, розчинити його в злегка охолодженому сиропі.
  6. Візьміть бекклаву, яка прибула з духовки, дайте трохи охолонути, виріжте заплановані надрізи і поля з медом, заливаючи. Залиште баклаву при кімнатній температурі 1-2 години, щоб тістечка була належним чином замочена.




Швидко, смачно і незвично ароматичні! О, що східний аромат... Обов'язково: Дуже часто приготуйте цей горіх.

Ваші друзі, напевно, не дадуть шматочок медової бекклави, діляться з ними рецепт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное