Це молоко містить 9 разів більше кальцію, ніж коров'яче молоко! 1 склянка вранці на порожньому животі кожен день, і жирні складки ...

«Як ви перестаєте харчуватися? ? Це смішне питання мій друг запитав мене після свят. марафон глутонії зіпсував нас, бо ви хочете все смачно, особливо десерти. Однак ми любили солодощі з дитинства і були буквально обсесовані бажанням знайти шоколадний бар, прихований в шафі.

Щоб впоратися з цією шкідливою кравкою, вона виходить, допоможе кунжут! Його насіння містять велику кількість кальцію, що легко поглинається організмом. Що таке солодке про це, наш шановний читач запитати? Справа в тому, що тіло просить солодощі, коли він не вистачає кальцію!

В природі кальцій смакує солодка, якщо ви посадите полуницю в грунті, багатих кальцій, це буде дуже солодким. Я подарую вам винятковий рецепт кунжуту. Одне скло цього напою в день зміцнить кістки, загоює весь організм, допоможе впоратися з проблемою переїдання і французької тяги для десертів!

Р



ДепозитФотогалерея

Сесам молочні інгредієнти
  • 100 г нефритного кунжуту
  • 2 ч.л. меду
  • 1 л води


Підготовка
  1. Увечері замочити кунжуту в холодній воді, на 7-8 годин. У деяких рецептах, замочування допускається протягом 1-2 годин, але наше молоко буде набагато краще, якщо кунжут знаходиться в воді довше.
    р.

  2. Залийте воду, промийте насіння трохи. Додайте мед і про склянку води. Почати подрібнення зерна в блендері на однорідність. Мед, до речі, абсолютно необов'язковий інгредієнт: його можна замінити кількома датами, і ви можете приготувати молоко без замішувача на всіх.
    р.



  3. Дізнайтесь, що залишилася вода і перемішайте молоко знову блендером.


  4. Молоко не повинна бути занадто товстою, щільність можна регулювати, додаючи воду. Чудова ідея - додати щіпку ваніліну до вашого молока!


  5. Процідіть масу через штифт або марлю.
    Р

  6. Торт не потрібно відкинути: його можна додати в випічку, зробити вівсяні печиво з кунжутом. Можна зробити кунжутну халву з торта: просто помішайте кунжутне пюре з медом. Це смачно!
    412844

  7. Молоко отримують з легким горіховим смаком, ніжним, солодким. Таке молоко можна використовувати для приготування какао, додати його до кави замість звичайного молока, варити кашу на ньому. Дуже корисно!


  8. Схема прийому кунжуту молока, для того, щоб перемогти тягу для солодощів, проста: 1 склянка на порожньому шлунку вранці, кожен день. На тижні ви побачите неймовірні зміни!
    р.



100 г кунжуту заповнить щоденну потребу організму в кальцій! І це кальцій дуже легко вбирається. Рекомендується давати кунжутне молоко дітям: Я підготував молочно-банановий коктейль для сина. Він любить його, і це дійсно добре для вирощування тіла, кісточки яких вимагають постійного зміцнення.

Дивіться в цьому короткому відео процес приготування кунжуту молока!

про:blank

Сесамське молоко, рецепт Нещодавно я дізнався про свій смак. Я не хочу нічого солодкого, не навіть випікання, в якому я не хочу душі. Це дійсно працює! Після місяця такого здорового харчування ви просто не розпізнаєте своє тіло.





1 склянка кунжуту молока містить 7 разів більше кальцію, ніж стакан регулярного молока. Це дивовижна! Поділитися з друзями найкорисніший рецепт, вони не можуть знати про існування дивного молока!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное