У якій ємності висаджувати орхідею, щоб він гарантовано цвіте пишно

Нещодавно я купила орхідеї, яка не хоче вкоритися в звичайному пластиковому горщику. Згодом виявилося, що коріння фалаенопазу були дуже чутливі до зайвої вологи в контейнері: поступово вони почали обертати.

Після пошуку всіх форумів квіткових садівників я побував на незвичайних порадах: завод в дерев'яний кошик. Я вирішив зробити експеримент, і це було дуже успішним! По-перше після пересадки з'явилась моя орхідея з великої квітчастої рослини, на якій з'явилися багато бутонів.





Пересадка орхідеї в кошик - це великий компроміс між пластиковим горщиком і блоком. Кошик забезпечує легкий доступ до коренів і запобігає їх обертанню. Для пересадки зеленої краси в корзину слідувати за цією простою схемою!

Трансплантація орхідеї в домашніх умовах



Вам потрібно.
  • дерев'яна-баскет
  • шемале
  • crust (великий і невеликий дроби)


  1. Помістіть моху на дно, а також на стінках кошика.


  2. Помістіть шар великої кори на нижній частині кошика.


  3. Помістіть рослину в корзину і засипте її дрібною корою.


  4. Поставте останній шар, пахну.




Такий кошик буде виглядати більш декоративно, ніж звичайний пластиковий горщик. Хочу повісити її на волосіні до стелі, це економить дорогоцінний простір на підвіконні. Також кошик буде віддавати перевагу тим видам орхідей, які дозволяють квітконосам вниз, через товщину субстрату (стангпей, коріант, капусти).

Якщо ваші друзі користуються любителями рослини, як орхідея, обов'язково поділіть статтю з ними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное