Збільшення росту волосся на 272%! Не знаю цей метод! Вся точка знаходиться в декількох крапках ...

Надмірно випадіння волосся Кожен може зіткнутися з нею, незалежно від статі і віку. Ця неприємність виникає з різних причин: від стресу на роботі, неправильного догляду, гормонального дисбалансу.





І зачіска може почати випадати в несезонний період, коли організм стає особливо чутливим до змін температури і температури. дефіцит вітамінуй

Як тільки я помітив, що моє волосся починає «зчепити», я настоявся на фруктах, овочами та рибним маслом в капсулах. І ви також повинні застосувати 2 рази на тиждень Домашнє волосся маскай В результаті відразу видно. Я поспішаю поділитися рецептом!

р.



Домашнє маска для випадіння волосся Інгредієнти
  • 1 яйце
  • 1 стиглий банан
  • 1 ст. л. мед
  • 0,5 ст. л.
  • 1-2 краплі оздоблювальної або лавандової ефірної олії


Підготовка та застосування
  1. У мисці розбити банан, додати мед і перемішати. Додайте яйце, залийте пиво, перемішайте його знову.
  2. Отримана маса наноситься на зволожене волосся і шкіру голови, злегка масаж протягом 5 хвилин. Поставте на душову шапку, загорніть голову в рушник і залиште маску на 40 до 60 хвилин.
  3. Миття волосся в якості звичайного.






Банани Найбагатший джерело калію і вітамінів А, С, Е, які так потребують ослаблених волосяних фолікул. Яйця також мають багато вітамінів (A, D, E, група B), які допомагають стимулювати росту волосся, а також лецитин, який зміцнює волосся і надає локони блиску.





Пиво. Надзвичайно добре для волосся! Він багатий вітамінами В, які відмінно зміцнюють волосяні цибулини. Крім того, хмільний напій покращує шкіру голови: знімає свербіж, роздратування, знімає лупа, нормалізує виробництво жиру.





Мед Це частина кожної другої маски для волосся, бо важко знайти інший продукт з такою насиченою складовою! зміцнює, пом'якшує, насичує, зволожує і прискорює зростання. Ефірні масла довго подарують локони приємним ароматом і допомагають зупинити втрату.

Навіть найтонші і рідкісні волосся після місяця регулярного використання цієї маски буде трансформуватися. Перед тим як дізнатися це, нові волосся будуть рости!

Не забудьте поділитися своїми статтями з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное