Проблеми харчування в Аюрведі та які їх потребують

Що ви не можете заощадити на їжі, оскільки це сприяє здоров'ю і здоров'ю вашої сім'ї протягом декількох років, щоб прийти! Не просто про фінансові заощадження: економія енергії на приготування їжі дійсно здорова, свіжа їжа так само як гріхна, як купити дешевше, але не дуже свіжі і якісні продукти.

Все побудовано за цим принципом. Аюрведичне харчуванняй Сама здорова їжа – свіжо підготовлена, соковита, солодка, жирна, тепла, ароматична і приправлена спеціями – вона живить тіло міцністю і збагачує розум.

Дізнатися більше Індійський Я був натхненний другом, який прийшов назад щасливим і омолодженим після свята в Гоа. Як вона оцінила їжу, вона за смаком - неймовірне харчування! Я сподіваюся, що ці рекомендації допоможуть вам зробити дієту більш різноманітними, таст'є і сто разів корисніше для тіла.





ДепозитФотогалерея

Харчування Аюрведи Техніка для здоров'я
  1. Найкраща їжа є одним, який був приготований не пізніше 3 годин тому і не був перероблений. Звичайно, важко завжди їсти. свіжого приготуванняАле ми повинні прагнути до неї. Згідно з Ayurveda, це ключ до здоров'я. Якщо ви постійно їсти їжу, яка вже лежала в холодильнику, проблеми зі здоров'ям не повернеться. Процеси декомпозиції, які виникають в цих продуктах, не можуть бути помітні. Однак перегрів їжі зазвичай супроводжується виділенням токсинів, які шкідливі для здоров'я. Аюрведа. Якщо ви перебуваєте вдома, під час сніданку і вечері, вам необхідно дотримуватися цього правила.

  2. Щоб освіжити смак страв і збільшити їх здатність всмоктуватися організмом допоможе сік лимонай Посипати будь-які страви до подачі з лимонним соком - кашу, салати, м'ясо, рибу - всі страви будуть набагато смачніше, ароматичне і здорове для тіла.


    ДепозитФотогалерея

  3. Всі овочі та зелень дуже корисні для замочування в слабкому турмерик 30 хвилин до початку приготування. Для 2 літрів води достатньо 1 ч.л. турмеріки. Чому це? Таке замочування овочів позбавить їх від будь-яких накопичених хімічних речовин, нітратів, очищає їх від шкідливих мікроорганізмів. Все завдяки антисептичним властивостям турмеричного! Деякі овочі розкажуть свій повний смак під час приготування завдяки цій хитрості (наприклад, капуста і брокколі).




    ДепозитФотогалерея

  4. Якщо необхідно приготувати страву зі свіжим помідором, і це не, його легко замінити томат невеликою кількістю лимонного соку або 2 ложки йогурту без добавок.
  5. Всі страви з томатами вимагають трохи доданої цукру. Цукор підкреслить смак томатів і допоможе організму перетравити їх.


    ДепозитФотогалерея

  6. Навіть в солоних стравах рекомендується додати цукор середнє покриття. Солодкість підкреслить смак будь-яких продуктів і спецій, страва буде грати з новими смаками.
  7. Будь-яке зерно повинно бути злегка кухарй Смак страв буде більш насиченим, крім того, крупи з обсмажених зерна краще засвоюються організмом.
  8. Щоб надати будь-яку страву дуже особливий смак і аромат, потрібно завершити його приготування з хитрістю. У сковороді прогрійте столову ложку оливкової олії або джину масло. Позбутися в олії насіння гірчиці, кмину і спецій, гармонійно підійде до цієї страви. Добре використовувати листя курей для цієї мети.

    Посмажити спеції близько хвилини на високій температурі, після чого злити маслом і вбити в блюдо. Це буде фантастично смачним, 1,000 разів більш ароматним, ніж звичайний розтоплений масло або рослинне масло.
    р.



    ДепозитФотогалерея

  9. Поліпшить смак всіх страв каструлій Для приготування страв в новому каструлі немає смаку глини, необхідно відварити воду невеликою кількістю рису в новому посуді.
  10. Ранкова їжа повинна бути переважно солодкою, вечірньою - нейтральною за смаком (наприклад, фруктовими або овочами). Їжа на обідній час повинна містити всі основні смаки: гіркий, солоний, кислий, пряний, терпкий. Ця схема вважається найбільш корисною для здоров'я.
    р.

    ДепозитФотогалерея

  11. Харчування у Аюрведі для жінок Довгий корисний: він допоможе зберегти стабільну вагу, не передчасно тримати шкіру в відмінному стані. Не їсти важкої їжі після заходу сонця. Система травлення працює в цей час навпіл, регулюючи для відпочинку, як і для всього середовища. Саме тому всі продукти харчування з'їдають ввечері шкідливі для здоров'я і укладають на боках.

  12. Фрукти бажано з'їсти окремо від основної їжі (погодинно до їжі або через пару годин після їжі). Не можна поєднувати з молочними продуктами. Він був відвертим до мене. Наприклад, молочний коктейль (банан + молоко) згідно з Ayurveda вважається отрутою і може викликати серйозні захворювання шкіри, якщо ви пити його часто.


    ДепозитФотогалерея



Ви не відчуєте негативний вплив їжі небажаної їжі відразу, але таке харчування має кумулятивний ефект: в декаді ви можете стати власником серйозних хронічних захворювань, які прибули з ніде. Щоб уникнути хвороби, їсти свіжі, смачні і здорові продукти харчування. Аюрведичне правоЩо потрібно використовувати для всіх!

Якщо ви цінуєте всі переваги цих порад, подаруйте їх друзям!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное