Чому пересадка орхідеї в невеликий блок?

Я хочу поділитися з вами сюжетом, що сталося мені на початку останнього літа. У той час я був удачливий достатньо, щоб мати кілька орхідей. Вони радять мене з квітучою, і, здається, нічого не заморожені неприємності.

В середині червня я пішов на свято і залишила свої зелені красуні під опікою матері. Повернувшись від спокою, я знайшов одну з орхідей в страшному стані: всі листя були жовтими і ледве протримані на підставі рослини. Після декількох днів вони повністю випадають, і точка росту почала повільно висихати.

до 1 2 4 5+



У спробі зберегти свою зелену красу, мені довелося пройти багато інформації про орхідеї, які залишилися без точки росту. Судденно, я побачила поради щодо пересадки рослини на блок кори.

Як пересадити орхідеї



Вирішуючи спробувати цей метод якомога швидше, я пішов в квітковий магазин для відповідного блоку. До речі, для пересадки орхідей до блоку можна використовувати кору з коркового дуба, дерева папороті або сосни. Зброя з свердлом, я зробив кілька отворів в корі і прикріпив металевий гачок до нього.

Габаритний зображення



За допомогою м'якого ізольованого дроту я обережно закріплюю орхідею на дерев'яному блоці і кладемо шпагачну під коріння. Вішай блок прямо на відкритому балконі. Це була висота літа, і не варто турбуватися про перепад температури.

Часто необхідно поливати зеленою красою, так як коріння рослини швидко висушують. Протягом місяця моя орхідея відкидала деякі зелені листя, а восени вона цвітла дико. Не обмежувався сюрпризом: рослина без точки росту повністю відновлюється!





Коли прийшла холодна, мені довелося. завод горщик. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я сподіваюся, що мій досвід буде корисним для вас!

Наш сайт сповнений незамінних порад для власників орхідей! Обов'язково прочитайте, як правильно запліднити ці квіти.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное