Рецепт молока

Ми, Дитина якого в радянських часів, були дуже щасливими. Ми знайшли багато цікавих і реальних речей, відмінних і смачних продуктів. Недостатньо радувати голову компенсовано великою кількістю простих і доступних. Ця пам'ять, ймовірно, прослужить життя.

Для мене, найулюбленішим і незабутнім дитячим ласощі, є і буде. молочний коктейльй Товстий, майже в'язкий, білий і дуже солодкий, він був бульбашки і закінчився занадто швидко. У Москві, а також у всіх інших містах Союзу, вона була виконана в делі і в магазинах "Сокі-Вода". Сталь змішувач три роги збивають турбіну і давали кожному порцію холодного напою.

р.



Коктейль перемішувався прямо перед амбулаторною черги. Вони заливають молоко безпосередньо з пляшки в стале скло, кладуть кульки самих справжніх кремових начинок і додають сироп. Найпопулярніші груші. І це все на увазі!





Ми не гонна беремо на себе півень. Ось точні пропорції для вас. молочний коктейль як дитина. Завітайте!

інгредієнти
  • 400г молока
  • 4 ст.л. сиропу груші
  • 100г начинка


Підготовка
  1. Залийте дуже холодне молоко в склянку блендера.
  2. Додати сироп.
  3. Покладіть морозиво вниз.
  4. Візьміть точно одну хвилину при високих швидкостях (не менше 13,000).


Чим менше морозива ви додаємо, тим краще буде коктейль. Але смак зміниться відповідно. Морозиво, який укладають в морозильну камеру, погіршить властивості піни - за коктейль завжди приймають свіжі.





Молоко необхідно дуже охолонути: кристали льоду можна навіть відчути всередині пакету. Щоб досягти цього, зберігайте мішок молока в морозильній камері близько двох годин.

Я пишу молочну капрону. Тепер я пропоную вам теж. Домашній молочний коктейль - незабутній смак.





Розкажіть своїх друзів про незвичайний напій з дитинства і, звичайно, поділіться рецептом з друзями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное