Полиці для взуття в залі своїми руками

Мені потрібно зараз. кімната! Є вічне... Це те, що я думаю, і так зробив чарівну португальську Ніну, що ви зустрінете.

Навіть якщо сім'я не дуже велика і не складається з замітки модистів, є багато взуття, що йде в коридорі. Де я поставив її? Звичайно, вже винайдені різні карликові шафи або відкриті полки, в яких взуття видно і не прикрасить інтер'єр.

Ніна вже обирає місце для втілення своєї блискучої ідеї! Право під вікном влаштовує затишний куточок.





Полки в передпокої
  1. Це як електронний перекладач перекладається ім'я замка для взуття з португальської мови. Я сміхався довго... Так, для початку складання полки, деталі для них можна придбати в будь-якому меблевому магазині. Весь момент винаходу Ніни буде зрозуміло!


  2. Сітки! Це те, що буде всередині полиць, і це допоможе розмістити кожну пару максимально зручною і функціонально.
    82102818

  3. У відділах різних розмірів ідеально підходять різні пари: літо, взимку, сезон. Немає взуття буде відхилено.


  4. Фінальні штрихи! Дівчина будує місце під вікном, де можна поселитися на задоволення. Для цього вона розміщала м'яку піну зверху, а потім ...


  5. ... пришивав яскраве покриття для нього!


  6. Яка краса! Власник гори взуття.


  7. Чи можна залишатися байдужим? Мені сниться замка взуття, як це!




О, Ніна, Ніна! Якщо я знала... Після перегляду відео я хочу терміново вивчити неординарну мову. Дівчинка робить дуже приємне враження, ми можемо сказати, надихаючи: так дефталі зробили об'єкт мрії багатьох жінок!

про:blank

Шафа-купеНіна, створена набагато краще, ніж звичайний банкет. Що можна зробити тут? Все взуття буде перемішати, почистити і розбити акуратний зовнішній вигляд передпокою. Так, і підійде від міцності 6 пар, але якщо сім'я велика?





Поділіться враженнями про ідею прекрасної португальської жінки. І подарувати друзям. Не може протистояти цьому!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное