Це Що Happens Якщо ви Eat 3 Яйця День Дивовижна...

Втрата ваги, поліпшення зору, міцних кісток і зубів – все це, і не тільки. Якщо у вас є три яйця у вашому сніданкі щодня, він поліпшить здоров'я і забезпечить захист від ряду захворювань. Яйця є дійсно чудовим продуктом!

Переваги яєць для тіла "Сайт" Є 9 кращих причин цього. напляскване У щоденній дієті.

  1. Холестерол?
    Часті спори про переваги і шкоду яєць пояснюються наявністю холестерину в цьому продукті. Однак цей продукт містить лише 180-186 мг ліпідів (жирів), тоді як печінка виробляє близько 1000-2000 мг холестерину щодня. Яйця можуть замінити шкідливий холестерин з здоровими. Крім того, збільшення холестерину в крові запобігає лецитину, що міститься в яйцекліні.


  2. Зміцнення кістки та зубів
    До складу яєць входить вітамін D, необхідний для організму для поглинання кальцію і підтримки здоров'я зубів і кісток. Яєчний жовток є одним з небагатьох продуктів, які є природним джерелом цього вітаміну.


  3. Енергетична цінність
    Харчування рекомендують щодня споживати яйця, і це не для нічого. Горіхи та амінокислоти підтримують важливі функції організму. Незамінною перевагою цього «сонячного» продукту є його енергетична цінність, яка необхідна всім людям, які ведуть активний спосіб життя.


  4. Склад вітамінів і мінералів
    Користь яєць пояснюється наявністю вітамінів, необхідних для людини. Наприклад: A, D, E, B3, B6, B12, фолієва кислота, холін. А також мікроелементи: йод, цинк, кальцій, магній, залізо та фосфор. Наприклад, стислий елемент селену підтримує функцію імунної системи та щитовидної залози.


  5. Тонкий малюнок
    Яйця мають низький вміст калорій. Завдяки лейцину і холіну вони сприяють видаленню жирів і холестерину з організму, що важливо для людей, які піклуються про їх фігуру. Якісний білок, отриманий з яєць, дозволяє відчувати себе повністю довше і таким чином сприяє збереженню нормальної ваги.


  6. Великий сніданок.
    За даними Американського коледжу харчування та Міжнародного журналу ожиріння, їсти яйця під час сніданку можна зменшити надходження зайвих продуктів, які споживають щодня. Яйця для сніданку прискорює втрату ваги і одночасно дозволяє підтримувати енергію в організмі протягом дня на оптимальному рівні. Цей сніданок буде смачним і насиченим!




  7. Підтримка та зміцнення зору
    Яєчні жовтки містять велику кількість лютеїну і zeaxanthin, необхідних для підтримки нормального бачення, а також допомагають запобігти катаракти. Яйця також багаті вітаміном А, дефіцитом якого викликає курячу сліпість.
    р.

  8. Кошик
    Яйце в першу чергу натуральне джерело білка, що робить його незамінною їжею для всіх нас. Протеїн дуже важливий для схуднення, утворення м'язів, контролю артеріальної гіпертензії та здоров'я кісток. Один великий яйце складається з 6 грам білка. Кількість білка в трьох яйцях еквівалентна одній подачі м'яса.


  9. Допомога в роботі серця, незамінний при вагітності
    Сучасні вчені провели експеримент і претензію, що вживання яєць допоможе позбутися від серцево-судинних захворювань. Зміст фолієвої кислоти в яйце сприяє нормальному функціонуванню системи гемопоезу і належному розвитку плоду при вагітності.




Яйця є одним з найсвіжіших продуктів, які оберігають здоров’я і красу. Використовуйте 3 яйця в день, ви підберете здоров'я і краса!
З кожним днем і відчуйте!

Додайте інформацію про ваших друзів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное