Сівінг домашні тапочки для любителів

Як часто ви бачите ваших сусідів? Давайте мені вгадувати: блиск сходу? Я не говорю нікому, доки я зустрілася з дивовижною жінкою, яка була просто перенесена в наш будинок.

Він був близько 3 ранку, коли я чув гучний удар на двері. Виявилося, що новий сусід зламав трубу. Вона проживала в квартирі окремо, і ніхто не був чоловіком, щоб вирішити проблему. Мій чоловік не плутав, виніс правильні інструменти і відключив всі крани.

З тих пір вона часто попросила мене в чат на чашку чаю. І в цей вікенд я виглядав на неї і я бачив швейну машину на столі. Виявилося, що власник пришивав дуже незвичайний продукт. Я отримав нерв, щоб попросити майстер-клас.

Як пришити домашні тапочки



Ці візерунки допоможуть вам пришити чудові тапочкий При необхідності можна змінити розмір деталей.

Р







Вам потрібно.
  • фланш
  • фліс
  • білизна
  • Взуттєві устілки (докладно миються)
  • синтепон
  • силіконовий
  • свінгери


Прогрес роботи
  1. Друкувати візерунок і вирізати всі деталі, зазначені на ньому. У верхній частині взуття та 6 частин для підошви. При необхідності вирізати взуттєві розчини у вигляді підошви.
    Габаритний зображення

  2. В'яжемо фланцеву частину з лицьовою стороною всередині. Зробіть стібок як показано на фото.


  3. Помістіть синтетичну застібку над силіконовим покриттям.


  4. Підключіть і закріпіть отриману підошву з деталями, як показано на фото (використовуйте шпильки для цього). Роздягання шва, пошиття підошви до вершини, потім переверніть виріб на лицьову сторону.


  5. Повторюємо однакову процедуру з флісовими деталями для оформлення інтер'єру.


  6. Помістіть внутрішні тапочки в зовнішній вигляд (посередині один одному). Робимо шв уздовж зовнішнього краю виробу. Не забудьте залишити отвір в області п'яти незнімається так, щоб тверда осада можна розмістити.


  7. Увімкніть практично готову тапочки на лицьову сторону і накрийте отвір для повороту з секретним швом. Робимо акуратний шов по верхньому краю виробу, відступаючи від краю 0,6-0.7 см. Необхідно покласти гумку в тапочки.


  8. Вставте тверду осаду в тапочки і закрийте отвір в області п'яти з машинним швом.
    р.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Вони можуть бути прикрашені невеликими тканинними квітами, а також намистинами і намистинами.

Не забудьте поділитися цією дивовижною ідеєю з друзями, щоб вони були натхненні великим майстер-класом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное